Чернігівські біатлоністи представлятимуть Україну на чемпіонаті світу з лижних видів спорту серед військових

29 БЕРЕЗНЯ 2023, 15:39

2469

Чернігівські біатлоністи представлятимуть Україну на чемпіонаті світу з лижних видів спорту серед військових

Колаж Часу Чернігівського

Сьогодні в шведському Бодені розпочинаються біатлонні старти чемпіонату світу з лижних видів спорту серед військових.

Про це повідомляє сайт biathlon.com.ua.

Незважаючи на те, що ці змагання не входять до календаря IBU, склад учасників досить представницький. Достатньо згадати імена: Андрейс Расторґуєвс, Зімон Едер, Антонен Ґіґонна, Фаб’єн Клод, Лукас Фратцшер, Ліза-Тереза Хаузер, Лєна Хеккі Гросс, Лу Жанмонно, Хлое Шевальє, Емі Басерга та інші постійні учасники гонок Кубку світу. Цікаво буде також побачити знов на трасі Анаїс Бескон та Маґдалену Ґвіздонь.

Українська команда також буде представлена досвідченими спортсменами, переважна більшість яких цього сезону виступали на чемпіонаті світу. Зокрема нашу країну на змаганнях представлятимуть одразу двоє спортсменів із Чернігівщини – це Артем Прима та Валерія Дмитренко.

У програмі змагань спринти (заплановані на сьогодні), а також гонка патрулів (аналог командної гонки, яка вже не використовується в програмі змагань IBU), яка відбудеться в п’ятницю, 31 березня.

"Час Чернігівський" писав про успіхи чернігівських біатлоністів: 

Схожі новини

Вiдео

Піч і грубку залишили: як відбудовують зруйноване житло на околицях Чернігова

14 ТРАВНЯ 2026, 18:16

На фронті поліг молодий захисник. Його війна тривала рівно рік

14 ТРАВНЯ 2026, 17:09

Фото

У Чернігові ремонтують центр крові: коли завершать роботи

14 ТРАВНЯ 2026, 16:27

У громаді планують перейменувати вулиці: жителі проти

14 ТРАВНЯ 2026, 15:07

Безплатне таксі на Чернігівщині: охочих записують у чергу

14 ТРАВНЯ 2026, 13:23

Під час масованої атаки російські дрони залітали через Чернгівщину: скільки збили

14 ТРАВНЯ 2026, 11:38

Переселенець знайшов новий дім на Чернігівщині, а загинув на Курщині

14 ТРАВНЯ 2026, 10:47

ТОП-переглядів