Таку інформацію повідомив у соцмережах засновник ТВО «Текстиль-Контакт» Олександр Соколовський. За його словами, торік одна з фабрик групи ТК – чернігівська «ТК-Стиль» відшила форму для кінної поліції Німеччини, 12 000 комплектів.
«І ось минулого тижня відвантажили ще одне цікаве схоже замовлення – куртки для Міністерства внутрішніх справ Німеччини. Вже не для кінних правоохоронців! - жартує Соколовський.
Замовлення складне, т.к. вироби багатодетальні, зі складною технологічною обробкою, при цьому кожна одиниця не просто перевірялася при відвантаженні - суворі німецькі контролери постійно знаходилися на фабриці під час пошиття та моніторили всі операції.
Отримати замовлення допомогло наявність найсучаснішого та якісного спецобладнання.
«Я вже колись розповідав про шведський ґудзиковий диво-автомат AMF REECE за 27000 євро, який утричі збільшив продуктивність цієї операції. Ще в ланцюжку новий дублюючий прес VEIT і багато чого ще.
Додам, що замовник був настільки задоволений якістю і чітким виконанням графіка, що запропонували вже з січня розширити асортимент і почати відшиття наступної партії виробів», - хизується підприємець.
Але вони не встигли - на фабриці вже взяли в роботу замовлення американського бренду Kate Spade на 25000 одиниць жіночого одягу, яке буде в роботі до квітня. Замовлення теж дуже відповідальний - кожна модель перевіряється (методом вибіркового контролю, звичайно ж) представниками замовника спочатку на стадії 20% готовності, а потім на 80%.
Потім на черзі – замовлення найбільшого авіаперевізника Ірландії – уніформи для авіакомпанії Aer Lingus.
«Тож хочу побажати бадьорого та ефективного року колективу «ТК-Стиль» (півтори сотні працівників) та колективам решти 10 фабрик групи компаній в Одесі, Лубнах, Києві, Борисполі, Коростені та Чернігові. Які виробляють усе – від одягу до домашнього текстилю, від ниток до тканин та від уніформи до еко-сумок», - пише у фейсбуці підприємець.
І зауважує: до 2020-го багато його радників не розуміли, навіщо розвивати виробництво в Україні, якщо всі переходять на Китай. Але вже з минулого року своїх виробничих потужностей усім стало не вистачати, зокрема й Україні. Тож, компанія планує розвиватися й надалі, веде активні переговори з потенційними інвесторами і вже у 2022 році порадує новими цікавими проєктами.