Чернігів отримав від держави 15 вагонів із продуктовими наборами. Як і хто їх отримає?

23 КВІТНЯ 2022, 15:20

5067

Вагони з продовольством

15 вагонів продовольства привезли залізницею з Рівненщини та Дніпропетровщини. Чернігівська обласна військова адміністрація передає ці продуктові набори Чернігову.

Загалом в рамках державної програми місто отримає 200 тисяч наборів.

"Така допомога буде кожній громаді. Для Чернігова 200 тисяч. Передаємо сьогодні 30 тисяч. Наступні вагони Чернігову і інші громади отримають необхідну кількість і будуть розподілені серед своїх мешканців", - каже В'ячеслав Чаус, начальник Чернігівської ОВА.

"Чернігівці пережили осаду і бомбардування. Зараз не все добре з роботою, багато літніх людей, лежачих і  міська влада намагатиметься роздати набори по лінії соцслужб",  - розповів Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради.

Як відомо, під час облоги рашисти вбили кількасот мирних чернігівців. Пошкоджено тисячі будинків, квартир, підприємств та установ.

Схожі новини

Приїхав на Чернігівщину з Івано-Франківська щоб вкрасти 7 млн

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:30

Колишній водій тролейбуса переїхав у село - майструє пристрої для городу

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:27

На щиті на Чернігівщину повертається «Мольфар»

24 ЧЕРВНЯ 2026, 14:57

Вікторія Никитенко, поранена на кладовищі. Читайте у "Віснику"

24 ЧЕРВНЯ 2026, 13:39

«Де знайшли хату, туди й перебралися»: жінка з синами втекла від шахедів за 50 кілометрів від дому

24 ЧЕРВНЯ 2026, 13:15

Жінка продає полуницю - гроші відкладає на пам’ятник доньці

24 ЧЕРВНЯ 2026, 11:34

Доньки-двійнята відомого чернігівського політика отримали вищі бали на НМТ

24 ЧЕРВНЯ 2026, 10:02

ТОП-переглядів