Чаус анонсував зміну комендантської години

07 ЧЕРВНЯ 2022, 10:20

8094

В'ячеслав Чаус

Голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус у ранковому зверненні повідомив, що прийняв рішення про зменшення комендантської години.

"Ніч минула відносно спокійно. Протягом минулої доби ворог здійснював обстріли прикордонних районів Чернігівщини. Слава Богу, без жертв, без поранених. Ми маємо бути насторожі постійно, адже ворог в будь-яку мить може здійснити провокації",  - розповів Чаус.

Також він повідомив, що буде змінена комендантська година.

"Збільшується тривалість світлової доби, відповідно сьогодні ми приймемо рішення і зменшимо тривалість комендантської години. Комендантська година триватиме з 23:00 до 4:00. Це дозволить спростити переміщення в місті і відповідно мешканці можуть більше знаходитися на вулицях і вирішувати більше справ", - сказав голова Чернігівської ОВА.

Читати також: Повне інтерв'ю з Чаусом: Про перші години війни, відбудову та візію майбутнього Чернігова та області

Схожі новини

Фото

Поранені та руйнування: ДСНС показала фото після удару реактивними дронами

18 ТРАВНЯ 2026, 21:12

Оновлено

Два вибухи у Чернігові: що відомо

18 ТРАВНЯ 2026, 19:21

Вiдео

Сесії міськради у Чернігові не транслюватимуть онлайн: чи є в цьому порушення?

18 ТРАВНЯ 2026, 19:01

З осені по травень захищав Україну. Загинув 49-річний військовий

18 ТРАВНЯ 2026, 17:09

Зник під Авдіївкою: через два з половиною роки родина дізналася правду

18 ТРАВНЯ 2026, 15:51

Фото

У Покорщині виявили оригінальні старовинні шпалери

18 ТРАВНЯ 2026, 15:08

Насіров мусить відшкодувати держпідприємству мільйонні збитки: нове рішення суду

18 ТРАВНЯ 2026, 13:48

ТОП-переглядів