"Це було справжнє рубилово": мешканець Чернігівщини здобув бронзу на чемпіонаті України

26 КВІТНЯ 2024, 10:22

2508

Василь Кулініч

Василь Кулініч

У Луцьку фінішував чемпіонат України з важкої атлетики серед ветеранів фізичної культури та спорту, який зібрав майже 100 спортсменів із різних регіонів. 63-річний майстер спорту, важкоатлет-ветеран Василь Кулініч із Салтикової Дівиці здобув бронзову медаль у своїй віковій та ваговій категоріях.

– Це була важка битва важкоатлетів-ветеранів, справжнє «рубилово», – ділиться Василь Кулініч, – яка показала, що можна перемагати і представників столиці та великих міст.

Варто відзначити, що спортсмен не здає своїх позицій. Минулого року Василь Кулініч теж був третім на подібному чемпіонаті у Львові.

Участь у змаганнях стала можливою завдяки спонсорській підтримці голови правління СФГ «Колос» Віктора Труша та керівника ОСГ «Айрон Маунтейн» Станіслава Гончаренка.

Джерело: газета "Поліська правда" 

"Час Чернігівський" писав про таке: 20-річний ветеран з Чернігова здобув Україні 5 золотих медалей на змаганнях у США

Схожі новини

Вiдео

Лікування онкохворих: у Чернігові готують до запуску третій лінійний прискорювач

08 СЕРПНЯ 2026, 13:22

Вiдео

Можливий наступ з півночі: що робитимуть депутати Чернігова?

08 СЕРПНЯ 2026, 11:08

Чернігівська і ще дві області: де ціна на оренду 1-кімнатної квартири найнижча

08 СЕРПНЯ 2026, 09:29

Вибухи у Прилуках: є інформація про пожежу

07 СЕРПНЯ 2026, 23:45

Їхав напідпитку і переїхав жінку насмерть: судовий вирок чиновнику

07 СЕРПНЯ 2026, 20:22

Укриття та енергонезалежність: як готується Чернігівська політехніка до навчального року?

07 СЕРПНЯ 2026, 17:19

Напередодні Дня молоді Уряд відзначив двох чернігівок

07 СЕРПНЯ 2026, 16:12

ТОП-переглядів