Буревій пронісся лісами Чернігівщини: якої шкоди наробив

04 СЕРПНЯ 2025, 16:01

3579

Василенко Соломія

Буревій пронісся лісами Чернігівщини: якої шкоди наробив

Буревій пронісся лісами Чернігівщини: якої шкоди наробив

На Чернігівщині пошкоджено понад 200 га лісу. Це наслідки буревію.

Цьогоріч ліси Чернігівщини не постраждали від масштабних пожеж. Зафіксовано понад 40 загорянь, але всі були вчасно ліквідовані лісовою охороною ДП "Ліси України". Загальна площа пошкоджених лісів — менше 30 гектарів.

"Але природа вдарила по-іншому. У липні буревій пройшовся Корюківським надлісництвом, зачепивши одразу п’ять лісництв: Перелюбське, Рейментарівське, Корюківське, Холминське та частково Тихоновицьке", - повідомляє Північний лісовий офіс. 

Площа пошкодження — 209,2 га. Втрачено 4 300 м³ деревини

"Дерева, що висаджувалися і доглядалися роками — зламані або вирвані з корінням за кілька хвилин", - кажуть у Північному лісовому офісі. 

Філія миттєво залучила фахівців з Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства "Харківлісозахист" , Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства та представників місцевих громад. За результатами обстежень призначено санітарні та суцільні рубки.

Це вже другий масштабний буревій у надлісництві за останні роки — попередній стався у 2021-му. І знову постраждали ті самі лісництва.

Буревій — стихійне лихо, його неможливо передбачити чи зупинити. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Чернігів і Ніжин під ударом; чиновники отримали на горіхи; Кокотюха у списку Forbes; дайджест новин за тиждень

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 21:39

У громаді просять встановити «лежачого поліцейського» біля ліцею

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 19:57

Вiдео

Виговського поміняли на Перемоги: у селі під Черніговом неочікувано перейменували вулицю

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 18:46

Чернігівка Кудлай вступилася за похресницю Каменських

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 17:24

Фото

Вперто продовжують сіяти овес, гречку і кукурудзу: як працюють аграрії на прикордонні

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 16:17

У громаді працівники ФАПів та амбулаторій їздитимуть до пацієнтів на коштовних електровелосипедах

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 15:13

Фото

Подружжя на Чернігівщині вже 16 років живе в лісі без електрики

15 ВЕРЕСНЯ 2025, 13:42

ТОП-переглядів