Брати-двійнята пішли дивитися на спалене орками дворище. Росіяни вбили одного

06 КВІТНЯ 2023, 15:21

3060

Брати-двійнята пішли дивитися на спалене орками дворище. Росіяни вбили одного

Обстріл села Печенюги, 4 квітня 2023 року

Ворожі війська 24 березня з території росії з міномета 120го калібру обстрілювали Городище Новгород­-Сіверської громади.

— У селі жителів немає, виїхали. У ніч з четверга на п’ятницю від обстрілів горіла хата братів-двійнят, 34-річних Віктора та Володимира Кіріченків. Чоловіки перебралися в Бучки, за два кілометри  від Городища, до сестри. Як вона мені розповіла, брати вранці пішли подивитися, що вціліло на дворищі. У цей час чи з артилерії вдарили, чи з дронів щось скинули. Володимира поранило уламком в шию, перебило артерію, Віктора оглушило. Він намагався врятувати брата. На жаль... — говорить Олена ДОРОШЕНКО, староста Михальчиної Слободи (до старостинського округу входить і Городище).

Сестра переїхала до Дігтярівки. Чи не щодня з прикордонних сіл люди виїздять подалі, до родичів або перебираються вглиб району. Купують хати. Хто на- лаштований на переїзд, звертаються до мене, пишуть заяви. Завдяки Людмилі Ткаченко, голові Новгород-Сіверської громади, надається і транспорт, і пальне. Чимало родин переїжджають власним коштом. Щоб забрати все нажите, до водиться робити не один рейс.

— Олено Василівно, скільки коштує житло в межах громади?

— Залежить від стану. З газом чи без, є на будинок документи чи немає. Ціни коливаються від 20 тисяч гривень до п’яти тисяч доларів.

— Люди вже вийшли на городи?

— Загрібають, готуються обробляти. Це переважно жителі, які не збираються покидати села старостинського окркгу, попри щоденну загрозу. Є місця, звідки  до російського кордону лише кілька  кілометрів..

* * *

27 березня російські війська з мінометів обстріляли Семенівську громаду поблизу села Зоря. 26 березня двічі били в районі села Карповичі, пошкодили  приватний будинок.

Цілили з ПТКР (протитанковий— керований ракетний комплекс) по селу  Костобобрів. На щастя, ніхто не загинув.  Не минає і дня, аби рашисти не вели вогонь по прикордонню області. Іноді буває за добу більше 20 прильотів.

28 березня, вранці, Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що над Чернігівщиною збили дрон «Шахед».

"Час Чернігівський" писав про обстріли: У Сновську – день жалоби за загиблими у Єліне.

Джерело: «Вісник Ч» за 30 березня 2023 року, авторка Валентина Остерська

Схожі новини

«Може, хтось і дідову могилку догляне»

27 ТРАВНЯ 2024, 18:40

У Ріпках працюватиме суддею СБУшник з Ірпеня

27 ТРАВНЯ 2024, 17:27

​Роман Насіров виходить із СІЗО: невідомі добродії внесли 55 млн грн застави

27 ТРАВНЯ 2024, 16:21

На Чернігівщині запрацювала соціальна перукарня

27 ТРАВНЯ 2024, 15:21

У прикордонній громаді орудували вандали

27 ТРАВНЯ 2024, 14:09

Вiдео

Громади Чернігівщини допомагатимуть ветеранам

27 ТРАВНЯ 2024, 13:05

Міський голова Мени показав, де нині служить на Донеччині

27 ТРАВНЯ 2024, 12:49

ТОП-переглядів