У місцевому озері Черемошне городнянці повиловлювали браконьєрські риболовні сітки і віддали волонтерам.
— Принесли, питають: «Такі підходять?». Дівчата кажуть: «Так», — пригадує Олена ЯЦКОВА, начальниця відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Городнянської міської ради, депутатка облради. — Більше кілометра довжиною були сітки, ми їх частково розплутали. Є й діряві, отож треба трішки часу, аби привести до ладу. Вічка п’ятірочка, якраз те, що треба. Буде основа маскувальним сіткам для бліндажів. Щоб не натягати, як ото на техніку, а кладеш на бліндаж і воно якраз підходить.
— Скільки грошей, які підуть на іншу допомогу війську, зекономили на такому «подарунку?».
— Близько п’яти тисяч гривень.
Наразі плести сітки є кому. Вже другий місяць, як взяли безробітних на плетіння сіток і сортування гуманітарної допомоги. Людей присилає Центр зайнятості і держава оплачує цю роботу. Проте матеріали ж маємо звідкись брати. До цього ми проводили концерти, збирали кошти і купували необхідне для допомоги військовим. Смичин, Конотоп, Пекурівка збирали по селу і плели у клубах.
Тепер, коли на постійній основі двадцять людей, а в настуному місяці буде 26, аби забезпечити їх матеріалами, потрібно проводити культурні заходи, благодійні лотереї. Бо доки люди є, необхідно задіяти цей ресурс. Раніше ми кікімори не дуже любили виготовляти, бо на них витрачається багато часу. А зараз з Чернігова волонтери Сергій Михайлюк, він служить, та Ірина Березинець дали матеріал. Вони отримали десь три тонни залишків флісу від швейного виробництва і нам передали кілограмів сімсот. Тому за день кікімору чотири на вісім легко зробимо.
Авторка: Валентина ОСТЕРСЬКА, "Вісник Ч"
"Час Чернігівський" писав про таке: