Блогерка та популяризаторка сільського життя вийшла на звʼязок: «Попереду довгий шлях відновлення»

19 ТРАВНЯ 2026, 17:02

4298

Ярмоленко Анастасія

Юлія Сірик-Одосовська

Юлія Сірик-Одосовська

Відома ніжинська блогерка та авторка контенту Юлія Сірик-Одосовська повідомила, що поступово оговтується після операції на серці - їй діагностували аневризму аорти. Жінці стало погано 8 травня просто на городі. Тоді блогерку екстрено ушпиталили, а потім перевезли на лікування до Чернігова. 

Чимало користувачів на підписників цікавиться станом пані Юлії. І от нарешті 18 травня родина повідомила оптимістичні новини. 

Сестра пані Юлії пані Ярослава розповіла, що родичці вже «трішки краще, бо почала їсти. Та поки в реанімації. Маємо надію, що все буде добре 🙏🙏🙏». 

Пізніше великий допис з вдячністю за підтримку виклала і Юлія Сірик-Одосовська. Вона сказала, що була надзвичайно зворушена тією кількістю слів та побажань, які лишали їй люди.  

«Останні дні стали для мене і моєї родини дуже непростим випробуванням. Але весь цей час я не була сама. Ваші повідомлення, дзвінки, молитви, слова підтримки, допомога і переживання — усе це стало для мене величезною силою.

Я не могла бути на зв’язку, не могла відповісти кожному, але знайте — я відчувала вашу підтримку. 

І саме зараз, коли мені вже трохи краще, хочу сказати кожному: ДЯКУЮ!!!

Дякую за те, що були поруч у найважчий момент. Дякую за ваші добрі серця. 

За людяність. 

За віру.

Попереду ще довгий шлях лікування та відновлення, але тепер я точно знаю — коли поруч є такі люди, здаватися не можна.

Обіймаю кожного. І дякую від усього серця ❤️🙏». 

Також родина вдячна за увагу та допомогу і лікарям Чернігівської обласної лікарні. 

Нагадуємо, що на початку травня Юлії зупиняли серце. Лікарі встановлювали протез в аорті, видаливши частину судини, яка почала відшаровуватись. Втручання тривало понад 6 годин. 

Під час надриву аорти в Юлії відмовила ліва нога - вона її не відчувала. Через відсутність кровопостачання більше доби частина м’язової тканини почала відмирати. 

У неділю, 10 травня, провели ще одну операцію - видаляли тромб і намагалися відновити кровопостачання ноги. Але відмерлі тканини отруюють організм досі, попереду ще операції. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У Чернігові вперше вручили Премію імені Ганни Арсенич-Баран

28 ЧЕРВНЯ 2026, 18:10

На Чернігівщині дівчина народила 16-річною. Чекає чоловіка з війни

28 ЧЕРВНЯ 2026, 16:09

Кого нагородили до Дня Конституції з Чернігівщини: указ Президента

28 ЧЕРВНЯ 2026, 13:35

Шість-сім місяців і вже 200-кілограмова свиня: в яку ціну продають поросят

28 ЧЕРВНЯ 2026, 12:13

Вiдео

Нагороди родинам Героїв, масштабне укриття, підготовка до жнив: чим нині живе Сосницька громада

28 ЧЕРВНЯ 2026, 11:07

Троє поранених і удари по енергетиці: наслідки атак росіян по Чернігівщині за добу

28 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Вiдео

Назвали Мирославом, щоб настав мир: як в обласній дитячій лікарні виходжують дітей-«поспішайок»

28 ЧЕРВНЯ 2026, 08:54

ТОП-переглядів