Білоруські навчання та обстріл із мінометів: ситуація на північному кордоні у зведенні Генштабу на 5 червня

05 ЧЕРВНЯ 2022, 09:41

3460

Білоруські навчання та обстріл із мінометів: ситуація на північному кордоні у зведенні Генштабу на 5 червня

Фото із відкритих джерел

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 5 червня 2022 року.

Агресор продовжує завдавати ракетних та авіаційних ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури на території нашої Держави, зокрема у Києві.

Про навчання у білорусі

На Волинському та Поліському напрямках є загроза ракетних та авіаційних ударів з території білорусі.

До 11 червня продовжено терміни проведення перевірки бойової готовності підрозділів збройних сил білорусі.

Приміром, у Брестській області проведено заняття з підрозділами однієї з бригад сил спеціальних операцій. Відпрацьовані питання дій підрозділів у міських умовах, а також подолання водної перешкоди.

Про обстріли північного кордону

На Сіверському напрямку агресор здійснив артилерійські обстріли об’єктів інфраструктури біля сіл Старикове та Катеринівка Сумської області, а Кам’янської Слободи Чернігівської області. Всього по території Чернігівщини випущено до 20 мін.

Помічені ворожі безпілотники, які вели повітряну розвідку на кордонах Сумської та Чернігівської областей.

Вчора близько 21.30 українські прикордонники чули черги зі стрілецької зброї та ПК із території рф в районі пункту пропуску "Сеньківка", з напрямку Нові Юрковичі, що в рф. 

Про втрати ворога

За минулу добу на Донецькому та Луганському напрямках відбито п’ять атак ворога, знищено три танки, чотири артилерійські системи, одинадцять бойових броньованих машин, двадцять шість одиниць автомобільної техніки. Підрозділи протиповітряної оборони збили бойовий вертоліт Ка-52 та два БПлА типу “Орлан-10”.

Знищено ворожий літак, імовірно Су-34 та БпЛА типу “Форпост” на Південному напрямку. Уражено чотири крилатих ракети “Калібр”.

Про повітряні тривоги

Протягом останньої доби по Чернігівській області тричі оголошувалсь повітряна тривога.

Читати також: Чи готова Чернігівщина до повторного наступу та чи необхідно вже зараз евакуйовувати населення — із інтерв'ю В'ячеслава Чауса

ДжерелоГенштаб ЗСУ

Схожі новини

Росіяни ударили по енергообʼєкту на півночі Чернігівщини: тисячі домівок без світла

18 СІЧНЯ 2026, 21:54

Чи правда що вуха ростуть усе життя: запитуємо у отоларинголога

18 СІЧНЯ 2026, 18:42

Вiдео

Щоб була електрика: прийомним родинам і дитбудинкам сімейного типу передали генератори

18 СІЧНЯ 2026, 17:44

На Чернігівщину приїхала головна аудиторка України

18 СІЧНЯ 2026, 16:36

«У сина розрив барабанної перетинки»: мати розповіла, що трамву він отримав у ліцеї

18 СІЧНЯ 2026, 13:26

На Чернігівщині вигадали та вручають свою "Шевченківську премію", але без грошей

18 СІЧНЯ 2026, 12:20

Росіяни ударили безпілотником по будинку культури

18 СІЧНЯ 2026, 11:23

ТОП-переглядів