Безпека та розвиток ЗМІ в умовах кризи - теми які зараз цікавлять чернігівських медійників

29 ЛИСТОПАДА 2022, 15:22

1292

Хаби незламності та стійкості для представників медіа - так, перефразовуючи відому сьогодні назву, можна назвати мережу “Медіабаза”, що запрацювала за підтримки ГО “Інститут масової інформації”  в 10 регіонах  країни в листопаді 2022 року.

Чернігівський медіахаб зібрав на першу зустріч місцевих журналістів щоб показати можливості, вивчити і обговорити потреби чернігівських медійників.

Очікувано, що зараз серед потреб чернігівських журналістів - це можливість безперебійної роботи в умовах постійних відключень електроенергії та відсутністю у зв'язку із цим інтернету.

Чернігівський медіахаб пропонує таку можливість представникам чернігівських ЗМІ, забезпечивши офіс альтернативними джерелами електроенергії та інтернету.

Теми для навчання, які місцеві журналісти визначили для себе як пріоритетними, поєднують безпекові та професійного розвитку в умовах воєнного стану. Передовсім домедична допомога, фізична та цифрова безпека, психологічна стійкість та протидія вигоранню, навчання щодо стандартів воєнної журналістики, робота з базами даних, навички конвергентної журналістики,  здобуття знань для адаптації і розробки стратегій виживання локальних медіа в кризових умовах.

“Відкриття такої бази дуже потрібне,- запевняє представниця Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення в Чернігівській області Ірина Сенченко. - В умовах частого відключення світла, журналістам доводиться шукати місце, щоби виконати редакційні завдання. Тому, таке місце журналістських зустрічей важливе ще й для того, аби обмінюватися інформацією, досвідом, отримувати нові знання, під час тренінгів.”

Тож медіахабом в Чернігові заплановані заходи з організації онлайн та офлайн тренінгів, інтенсивів, дискусійних майданчиків, налагодження комунікації між медійною спільнотою, владою, силовиками та військовими, надання в користування засобів захисту (бронежилети, каски, аптечки) та професійного обладнання.

Переконані, така допомога допоможе вистояти в протистоянні з потоками дезінформації та інформаційних “вкидів” чернігівському регіону, що межує з російським і білоруським кордоном.

"Час Чернігівський" писав про проблеми місцевих медіа:

Джерело: Павло Пущенко, регіональний представник ГО “Інститут масової інформації” в Чернігівській області

Блог підготовлено в межах проєкту "Мережа медіаспостерігачів", який виконує ІМІ за підтримки Freedom House.  Зміст блогу є відповідальністю ГО "Інститут масової інформації" та його автора й необов'язково відбиває позицію Freedom House.

Схожі новини

Носівка у жалобі за загиблою поліціянткою Аліною Миколаєць

18 КВІТНЯ 2024, 15:08

Загинув на плацдармі біля Кринок: рідні просять за петицію щодо звання Героя

18 КВІТНЯ 2024, 14:09

Троє чеченських військовослужбовців дістали поранення під час обстрілу Брянщини

18 КВІТНЯ 2024, 13:51

У Чернігівській ОВА уточнили, коли виготовлено російську ракету, що ударила по Чернігову

18 КВІТНЯ 2024, 12:47

У Бобровиці занепокоєні діяльністю газопостачальника: про що мова?

18 КВІТНЯ 2024, 12:34

Фото

У громаді на Чернігівщині ями на дорогах заливають бетоном

18 КВІТНЯ 2024, 11:29

Громада з Прилуччини передала 11 млн грн на ЗСУ

18 КВІТНЯ 2024, 10:22

ТОП-переглядів