Без сварок та в любові: в Ічнянській громаді проживає пара, яка відсвяткувала діамантове весілля

09 ЧЕРВНЯ 2023, 07:43

3300

Без сварок та в любові: в Ічнянській громаді проживає пара, яка відсвяткувала діамантове весілля

Олександр і Любов Салки

Про довге та щасливе подружнє життя чернігівської родини розповіло місцеве видання «Трудова слава». 86-річний Олександр і 80-річна Любов Салки з села Рожнівки прожили свої шістдесят років разом, як голубки. Їх у селі так і називають «Голубки».

Побралися двадцятирічними, та й досі разом. Як таке можливо? Секрет - в особливо турботливому ставленні один до одного.

«А ця пара наче тут і не живе», – обговорювали стосунки молодят горласті сусіди, які за всякої нагоди піднімали крик на все село. А от Салки – геть не такі. Хоч десь і не згодні одне з одним – вирішували тихо і без сварок.

Вона його і зараз ласкаво називає Сашуня, а він її Любою, Любочкою і жодного разу не назвав Любкою, як інші, сільські. Їхня сім’я завжди вирізнялася особливою аурою взаємин. Таких трепетних, таких довірливих, сповнених великої любові та злагоди.

"Час Чернігівський" писав про родини: 

Схожі новини

Готували ще у XVI столітті: секрети бобовника з Чернігівщини

19 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:12

"Дуже хоче сала": мати дочекалася сина після 21 місяця полону

19 БЕРЕЗНЯ 2026, 16:31

«Герань» несла 90-кілограмову вибухівку. Ворота відлетіли до лісу

19 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:00

12 метрів під землею: на Чернігівщині врятували собаку з колодязя

19 БЕРЕЗНЯ 2026, 13:16

Фото

На Чернігівщині знайшли рештки російських ракет

19 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:21

Кандидата до Чернігівського апеляційного суду розкритикували за сумнівні рішення

19 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:48

Після 10 років у компанії став гендиректором: хто очолив агрогіганта на Чернігівщині

19 БЕРЕЗНЯ 2026, 09:19

ТОП-переглядів