Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

07 СЕРПНЯ 2022, 12:48

2146

Чернігівці з-за кордону продовжують допомагати рідному місту. Зокрема, і щодо підготовки шкіл до нового навчального року.

Волонтерка Олена Чижова повідомляє, що спільними зусиллями до 1 вересня ще одна школа буде готовою.

«Починаємо заміну вікон у школі №27 м. Чернігова. 10 000 євро на ремонт чернігівських шкіл пожертвували отець Карел з абатства Грімберген Карел Стаутемас та скаути м. Грімберген (Бельгія).

Ми отримали найбільший благодійний внесок на офіційний рахунок проєкту «Ангели Свободи», - пише пані Олена у соцмережах.

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

Вона зауважує, що отець Карел підтримує Чернігів та його жителів з першого тижня війни. Він один із перших іноземців, які привезли допомогу на польський кордон для Чернігова та постійно допомагали місту під час блокади.

Усі кошти будуть спрямовані на заміну вибитих вікон у школі №27. Заклад має велике укриття і може бути відкритий у вересні через нові правила безпеки в Україні.

«З радістю повідомляю, що першу школу ми майже закінчили. Нові вікна для школи №35 були придбані завдяки невеликим пожертвам з усього світу та нашим Ангелам Свободи🙏 ми також дуже вдячні Ukraine TrustChain: Warzone Volunteer Support Network за підтримку», - інформує Олена Чижова.

Бельгійське абатство пожертвувало €10 тис на відновлення шкіл Чернігова

У планах волонтерів зібрати достатньо коштів, аби допомогти якомога більшій кількості чернігівських шкіл, що зазнали уражень від російських обстрілів. З 34 шкіл міста 27 мають пошкодження.

Читати також: 

Схожі новини

Вступив до російської 144-ї дивізії: вирок суду для жителя Чернігівщини

04 СЕРПНЯ 2026, 22:44

Вбила балістична ракета. У громадах втрати

04 СЕРПНЯ 2026, 19:19

У Прилуках у день обстрілів врятували хворого лелеку

04 СЕРПНЯ 2026, 17:28

«У багатьох напади»: як тварини в Чернігові пережили російський обстріл

04 СЕРПНЯ 2026, 16:57

Максимальне покарання за смерть 6-річної дитини: у Прилуках винесли вирок експоліцейській

04 СЕРПНЯ 2026, 16:03

Щодня продає понад 100 паляниць: жінка розповіла, яка продукція має найбільший попит

04 СЕРПНЯ 2026, 15:16

4000 га продають у громаді на Чернігівщині. Пайовиків ще не попереджали

04 СЕРПНЯ 2026, 12:50

ТОП-переглядів