Байкери допомагають ЗСУ

07 БЕРЕЗНЯ 2024, 19:59

507

Байкери допомагають ЗСУ

Байкерська спільнота України допомагає військовим. Так, організація «Об’єднаний байкерський фронт» передала одному з підрозділів ЗСУ відновлений мотоцикл. Військовослужбовці кажуть: байк їм точно стане в нагоді.

"Даний байк будем використовувати для виїзду на позиції. Ми підрозділ ППО, будемо виїжджати на повітряні тривоги для збиття «Шахедів», а також крилатих ракет", - каже Сергій, ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ЗСУ.

Сергій, ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЕЦЬ ЗСУ

Сергій

За минулий рік «Об’єднаний байкерський фронт» передав військовим близько сотні мотоциклів. Деякі з них байкери купили за власний кошт, інші – віддали прості громадяни.

"Дякуючи жителям нашої країни, у нас багато мотоциклів саме відданих безкоштовно. Тобто люди, у яких є своя мототехніка, яка не використовується, вони віддають нам її безкоштовно. Тому хочу звернутись до всіх, якщо хтось хоче долучитись до нашого руху, звертайтесь до мене, якщо по Чернігову, або будуть посилання на організацію «Об’єднаний байкерський фронт» і ми з радістю приймемо ваші дарунки, після чого наша організація за свій кошт ремонтує, фарбує і передає військовим для виконання бойових задач", - розповіла Олена МИХАЙЛОВА, байкериня.

Олена МИХАЙЛОВА, байкериня із Чернігова

Олена МИХАЙЛОВА

Об’єднання байкерів діє вже рік, поступово розширюючись та розвиваючись.

«Об’єднаний байкерський фронт» - це організація, яка створилася під час війни, 3.03.2023 – це дата створення. На сьогодні у нас є дуже багато відділень по Україні, більше 100 учасників організації. Тому що ідея відновлення мотоциклів, коли твоє хобі стає в пригоді військовим і врятує чиїсь життя, цю ідею підхопили дуже багато людей і ми розвиваємся, йдем вперед, допомагаєм, працюєм задля перемоги", - каже Олександр СТОГНІЄНКО, ГОЛОВА ГО «ОБ’ЄДНАНИЙ БАЙКЕРСЬКИЙ ФРОНТ».

Олександр СТОГНІЄНКО, ГОЛОВА ГО «ОБ’ЄДНАНИЙ БАЙКЕРСЬКИЙ ФРОНТ»

Олександр СТОГНІЄНКО

Крім всього іншого, українські байкери частенько їздять на Схід, передають мотоцикли, антидронові сітки та інші необхідні військовим речі.

"На Схід ми їздимо регулярно, десь 3-4 рази на місяць, в залежності від того, скільки мотоциклів підготуємо і від того, які запити є від підрозділів, під які потреби їм потрібні ці мотоцикли. В основному напрямки у нас – Лиманський, Оріхівський, були на Курахівському напрямку", - повідомив Сергій ГОНЧАРУК, БАЙКЕР.

Сергій ГОНЧАРУК, БАЙКЕР

Сергій ГОНЧАРУК

Співпраця між байкерами та військовими триватиме й надалі. А якщо ви бажаєте долучитись: контакти у посиланні.

"Час Чернігівський" писав про таке: НАШІ ЛЮДИ: байкериня про стереотипи, дух свободи і чернігівську мотоспільноту

Схожі новини

По чім на місцевому ринку Чернігівщини бройлери, качки і курчата

18 КВІТНЯ 2024, 19:23

Група «Прозорість і підзвітність» посилить контроль за закупівлями

18 КВІТНЯ 2024, 18:07

Фото

Чернігівка відкрила кондитерську у Лондоні

18 КВІТНЯ 2024, 17:13

У Ніжині відкриють магазин Епіцентр формату Express

18 КВІТНЯ 2024, 16:13

Носівка у жалобі за загиблою поліціянткою Аліною Миколаєць

18 КВІТНЯ 2024, 15:08

Загинув на плацдармі біля Кринок: рідні просять за петицію щодо звання Героя

18 КВІТНЯ 2024, 14:09

Троє чеченських військовослужбовців дістали поранення під час обстрілу Брянщини

18 КВІТНЯ 2024, 13:51

ТОП-переглядів