Акторка та блогерка з Чернігова показалася з колишнім чоловіком на публіці: разом відвели сина до школи

05 ВЕРЕСНЯ 2025, 10:10

8939

Косенко Максим

Наталка Денисенко та Андрій Федінчик із сином

Наталка Денисенко та Андрій Федінчик із сином

Акторка та блогерка з Чернігова Наталка Денисенко вийшла на публіку разом з колишнім чоловіком актором-військовим Андрієм Федінчиком. Вони удвох відвели сина Андрія до школи - у другий клас. 

«Синочок вже другокласник 🥹🤍🔔 Дякую нашій найкращій вчительці Олені , що ми витримали з легкістю перший рік 🙏🏻 Сподіваємося, другий клас буде з ще більшою насолодою і успіхом 🤍 Хай наші дітки в цьому році все рідше і рідше стануть ходити в укриття 🙏🏻», - написала зірка у соцмережах

Наталка Денисенко та Андрій Федінчик із сином

Андрій Федінчик із сином

Нагадаємо, що Андрійко навчається у столичній Приватній школі Олени Вєдєрнікової. 

Мережа має 5 шкіл у Києві, освітню ліцензію на 1-12 класи, власний екстернат, можливість навчатися онлайн. 

Основний нахил - математика, англійська та логіка. На сайті школи зазначається, що її заснувала мама 4 дітей. Кожна школа - це приватний будинок з власною озелененою територією, укриттям та 5-разовим харчуванням. Також тут хизуються тим, що діють стандарти НУШ, а факультативно дитина та батьки можуть обрати дисципліну на свій смак - від капоейри до робототехніки. 

Вартість навчання залежить від форми - дистанційної чи очної. Дистанційка тут коштує від 1 до 8 тис грн на місяць. Повноцінне навчання - 18 тис грн плюс вступний внесок. 

Акторка у коментарях каже, що заклад їй дуже подобається. 

«Школа - дуже домашня», - написала чернігівка.

У коментарях відзначився і режисер Алекс Комаровський, який пожартував: 

«Вітаю! І мама тепер більше вільна для зйомок!»

Фото лише з сином виклав у соцмережах і сам Андрій Федінчик.

«Вже 2 клас.. летить час, тільки держись!». 

Нагадаємо, що Денисенко та Федінчик розлучилися у травні цього року. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

На Чернігівщині є павуки з винятковим зором, завдяки яким створено камеру майбутнього

02 СЕРПНЯ 2026, 13:00

«Або життя, або нога»: відома блогерка з Чернігівщини одужує після ампутації

02 СЕРПНЯ 2026, 10:36

Фото

На Чернігівщині горів ліс та фабрика: ДСНС показали пожежі після обстрілів

02 СЕРПНЯ 2026, 09:10

Крадіжка курей з подвірʼя: за повернення пропонують винагороду

01 СЕРПНЯ 2026, 21:55

«Усі зливають, я страждаю»: у квартирі каналізаційні фекалії стоять у ванній і туалеті

01 СЕРПНЯ 2026, 18:37

«Ромко, лише не замовкай, говори»: мати врятувала сина після атаки FPV-дрона

01 СЕРПНЯ 2026, 14:20

Пряма мова

Що вас дістало? Спитали у чернігівців

01 СЕРПНЯ 2026, 13:12

ТОП-переглядів