Академія Державної пенітенціарної служби відзначила своє 45-річчя

Вер 17, 17:46

1122

Академія Державної пенітенціарної служби відзначила своє 45-річчя

Викладачі Академії

Урочистості в стінах чернігіської Академії розпочали зі слів вдячності Збройним Силам України. В.о ректора Юлія Петровська розповіла про історичний шлях Академії, окреслила основні плани щодо подальшого розвитку: міжнародна діяльність, модернізація освітнього процесу, створення безпечних та комфортних умов навчального процесу (в тому числі діджиталізація та цифровізація).

 «Освітньому процесу в Академії притаманна парадигма Long Life Learning, тобто навчання впродовж життя, що дає можливість постійного професійного удосконалення та підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України на базі нашого закладу вищої освіти», - зазначила в.о. ректора.

Юлія Петровська виступає на урочистостях

Нагородили працівника академії з нагоди 45-річчя закладу

На заходах Академії було презентовано проєкт концепту пенітенціарної установи в рамках урядової Стратегії реформування концепту пенітенціарної системи до 2026 року - це забезпечення якісних умов утримання та ефективна і якісна підготовка працівників пенітенціарної системи.

«Будь яке перетворення наших в’язниць – це не тільки стіни, охорона, не тільки створення належних умов для проживання засуджених та персоналу, а перш за все, це якісна робота самого персоналу в’язниць. На цій ниві нам на допомогу приходить Академія, яка готує тих сучасних пенітенціарів, які будуть впроваджувати ці реформи», - повідомив перший заступник начальника Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Кощинець Віктор Кощинець.

Під час урочистостей в академії, 2023 рік

В Академії переймаються не лише якістю освіти, але й умовами для адаптації здобувачів вищої освіти. При кожній кафедрі Академії діють наукові гуртки, тож з першого курсу курсанти мають можливість доєднатися до наукового простору закладу.

"Час Чернігівський" писав про такі новини Чернігівщини

Схожі новини

В Остерській громаді поховали бійця, який загинув у бою на Запоріжжі

Вер 22, 07:55

Михайло Харченко палив зілля і сам обгорів

Вер 21, 18:43

«Галс Агро» розповіла, чому вирішила попри війну запустити перший біометановий завод на Чернігівщині

Вер 21, 17:27

На День міста снайперська гвинтівка "Чернігів" вже працює на фронті

Вер 21, 15:07

Голова АРМА Олена Дума про облгази Фірташа: «Ми фіксуємо відсутність доходів до бюджету»

Вер 21, 14:31

Микола Супрун із Куликівщини віддав на ЗСУ власне авто

Вер 21, 13:26

Вiдео

Двох дітей в один день збили у Чернігові на пішохідних переходах: оприлюднено відео

Вер 21, 12:52

ТОП-переглядів