Акацієвого меду цього року не буде. Хто такий пропонує — обманює

21 ЧЕРВНЯ 2025, 16:18

9931

Василенко Соломія

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Акація цього року померзла, як ніколи. Меду з неї майже немає.

— Пасічники з нашого регіону виїжджають з вуликами на акацію в Канів, але й там бджоли нічого не взяли, — каже Олександр ТЕЛУХ зі Срібного, відомий пасічник, вчитель технологій гриціївської школи. — Акацієвий мед цінний тим, що він не кристалізується, не осідає. Потроху можна вживати навіть тим, хто хворіє на цукровий діабет.

Мед з акації — найсвітліший за кольором. І найдорожчий. Оптова ціна за кілограм доходить до ста гривень.

Олександр Телух тримає близько ста вуликів. І продає мед саме так — оптом. Вважає, що мед не подорожчає через те, що вимерзли акації. Буде рапсовий, липовий, соняшниковий, гречаний (найтемніший за кольором). Оптова ціна за кілограм такого меду  — від 62 гривень.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Ольга МАКУХА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

 

 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Чернігівщина у групі ризику: Зеленський поставив Лукашенку ультиматум через ретранслятори

22 ЧЕРВНЯ 2026, 17:28

У селі ремонтують дорогу за кошти аграріїв

22 ЧЕРВНЯ 2026, 16:46

Велика мережа може піти з ринку: на Чернігівщині працює 8 магазинів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 13:11

Фото

Училися керувати дронами й грали у футбол: як діти з Чернігівщини проводять літо на Буковині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 11:44

Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи

22 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

Росіяни ударили дроном по школі на Чернігівщині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 08:51

ТОП-переглядів