Аграрій з Прилуччини пожертвував 27 млн грн на ЗСУ

20 ТРАВНЯ 2024, 17:16

7961

Микола Бойко за два роки допоміг волонтерам та ЗСУ на 27 мільйонів гривень

Микола Бойко за два роки допоміг волонтерам та ЗСУ на 27 мільйонів гривень

Співзасновник агропідприємства ТОВ «Прогрес», що працює у Варвинській громаді Прилуцького району Чернігівщини, Микола Бойко за два роки допоміг волонтерам та ЗСУ на 27 мільйонів гривень.

«Девіз нашого колективу – на першому плані перемога України, а на другому – збереження бізнесу, - говорить аграрій-патріот. – За умов, що склалися, ми поки що не маємо можливостей інвестувати у будівництво, але армію стараємось підтримувати регулярно і вкладати вільні залишки у збройні сили». 

Перший мільйон Микола Бойко перерахував на ЗСУ у перші дні війни. Господарство постійно виділяє гроші на військові частини та підтримку волонтерських проектів у Всеукраїнській аграрній Раді й Асоціації виробників молока.

Загалом, за словами аграрія, за два роки війни його підприємство задонатило на армію та волонтерів більше 27 мільйонів гривень. Працівникам господарства, які пішли на війну, підприємство виплачує заробітну плату.

Автор: Віталій НАЗАРЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

Родини з Дніпропетровщини рятують школу на Чернігівщині

21 СЕРПНЯ 2025, 19:53

Вiдео

Остаточне рішення за військовими: в області обговорюють запуск нової системи тривог

21 СЕРПНЯ 2025, 19:46

Вiдео

У Чернігові судять очільника ТЦК: видав чиновнику фіктивну довідку учасника бойових дій

21 СЕРПНЯ 2025, 18:22

Безпілотник влучив у двір - поранені двоє жінок. Що відомо про їхній стан

21 СЕРПНЯ 2025, 17:30

Фото

У громаді благодійники відремонтували укриття в гімназії

21 СЕРПНЯ 2025, 17:16

Кліпи з воєнними кадрами з Чернігова зібрали мільйони переглядів

21 СЕРПНЯ 2025, 16:07

Брижинський: 14 захисників отримають гроші на купівлю житла

21 СЕРПНЯ 2025, 15:03

ТОП-переглядів