84-річним чернігівець Олексій Рудник встиг пожити усього 17 днів. А потім у його дім поцілили росіяни

14 ЖОВТНЯ 2022, 06:36

1889

84-річним чернігівець Олексій Рудник встиг пожити усього 17 днів. А потім у його дім поцілили росіяни

Олексій Рудник

Ініціатива «Меморіал: іх вбила росія» продовжує розповідати про цивільних жертв війни. На жаль, чернігівських імен серед них дуже і дуже багато.

Чернігівець Олексій Рудник жив в обласному центрі. Йому було 84 роки, коли на околиці міста рушили російські загарбники.

Чоловік загинув 11 березня, коли російські військові обстрілювали з артилерії приватний сектор.

«Снаряд упав біля дому тата, зруйнував його. А численні осколки, які влучили в батька, забрали його життя. Це найстрашніше для мене та мами, яка залишилась вдовою», –  розповіла донька загиблого Тетяна Ясочко.

Свій 84-й день народження чоловік святкував рівно за день до повномасштабного нападу рф на Україну, тобто, 23 лютого. Чоловік був пенсіонером, а до того багато працював, змінивши кілька професій.

«Мій батько розпочав трудовий шлях із 14 років. Як він розповідав, після війни, щоб вижити, потрібно було заробляти», – розповіла його донька

Олексій працював на лісоповалі, водієм, фрезерувальником на легендарній Чернігівській фабриці музичних інструментів. Деякий час працював і на пенсії – був охоронцем у чернігівському відділенні Укртелекому та в територіальному центрі обслуговування одиноких непрацездатних громадян.

Олексій Рудник жив у приватному будинку в районі Лісковиця. Разом з дружиною вів домашнє господарство…

Окрім доньки та дружини, у чернігівця залишилися також онуки.

"Час Чернігівський" розповідав про злочин росіян у Носівській громаді: Березнева трагедія у Носівській громаді: росіяни розчавили авто із цілою сім’єю.

Схожі новини

За 50 км від кордону з Чернігівщиною в білорусі хочуть збудувати ядерний могильник

18 ЛЮТОГО 2026, 14:12

На Донеччині загинув молодий нацгвардієць - служив оператором БпЛА

18 ЛЮТОГО 2026, 12:03

Фото

Росіяни розбомбили раритетний паротяг на Чернігівщині

18 ЛЮТОГО 2026, 12:01

Знову курсує автобус із прикордоння до столиці: скільки коштує квиток

18 ЛЮТОГО 2026, 10:39

«Ваня повернувся!» Батькова молитва за сина здійснилася. Читайте у "Віснику"

18 ЛЮТОГО 2026, 10:07

Удари по прикордонних районах Чернігівщини: в якому стані поранений чоловік

18 ЛЮТОГО 2026, 09:20

Графіки відключень по Чернігівщині на 18 лютого: години без світла й додаткові черги

18 ЛЮТОГО 2026, 04:48

ТОП-переглядів