56-річний чернігівець повернувся з полону під час одного з крайніх обмінів

26 ТРАВНЯ 2025, 09:16

3942

Ярмоленко Анастасія

Володимир Харченко

Володимир Харченко

Голова Куликівської громади Юлія Постернак повідомила жителям радісну звістку - 25 травня додому з ворожого полону повернувся 56-річний житель села Дрімайлівка воїн 32 ОМБр Володимир Харченко. У Чернігові його зустрічали рідні, зокрема, донька. 

Це сталося під час третього етапу обміну "1000 на 1000", про який вдалося домовитися у Туреччині 16 травня. 

Першими на відео поспілкувалися із захисником журналісти видання «Вісник Ч». 

«Наші вдома! Ці два слова щоразу  сповнюють наші серця щемом, невимовною радістю і вірою після кожного повернення  українських воїнів з полону додому! І неважливо з якого села чи міста ці Герої, знайомі чи ні, вони всі НАШІ! 

Але сьогодні особливий день для нашої громади! З полону на рідну  землю повернувся наш земляк Володимир Харченко з Дрімайлівки! 

Щиро розділяємо радість повернення земляка з родиною, друзями та односельцями  Володимира. 

Дякуємо усім, хто молиться, вірить і чекає наших Героїв вдома! Дякуємо Володимиру за мужність та силу духу, за те що витримав це тяжке випробування і не втратив віру!», - написала Юлія Постернак.

Також вона подякувала Президенту України, кожному хто робить усе можливе і неможливе, аби українські військові поверталися додому. 

У коментарях користувачі вітають земляка вдома. 

Валентина Селюк:

- Це не просто новина — це радість, сльози, гордість і полегшення.

Він повернувся з ворожого полону, вистояв, витримав усе пекло й знову ступив на рідну землю, до своєї родини, до свого дому, до нас усіх.

Дякуємо за силу. За незламність. За життя.

Валентина Ткаченко:

- Слава Богу! З поверненням ВОЛОДИМИР додому !

Однак, попри радісну звістку - обмін отримав і порцію критики, зокрема від командуючого 1-м корпусом «Азов» НГУ Дениса Прокопенка. 

Він зауважив, що серед однієї тисячі українських військовополонених, яких обміняли, немає жодного азовця. Так, у рф у полоні досі перебуває уродженець Городні багатодітний батько Олег Мижгородський (колишній командир автомобільного взводу "Азова", звільнився зі служби 2021 у званні лейтенанта). На росії його засудили на 17 років. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Завфермою загинув під Бахмутом. У громадах втрати

04 ЖОВТНЯ 2025, 13:48

Росіяни взяли в полон на ЧАЕС: мешканця Чернігівщини вдалося обміняти

04 ЖОВТНЯ 2025, 11:09

Стовп диму над містом: в ДСНС повідомили про пожежу

04 ЖОВТНЯ 2025, 10:01

Нічний обстріл Чернігова, пожежі в Новгород-Сіверському, ситуація у прикордонні: Чернігівщина на ранок 4 жовтня

04 ЖОВТНЯ 2025, 08:44

Нічні вибухи у Чернігові: Повітряні сили повідомляли про безпілотники над містом

04 ЖОВТНЯ 2025, 07:11

Дрони палять ліс: «Відновиться. Аби не по людях»

03 ЖОВТНЯ 2025, 20:24

У Чернігівській ОВА пояснили, який стан в енергосистемі і на що варто очікувати

03 ЖОВТНЯ 2025, 19:10

ТОП-переглядів