52-річний воїн з Чернігівщини загинув на Курщині

03 ГРУДНЯ 2024, 17:17

3341

Ярмоленко Анастасія

Олександр Український загинув на Курщині

Олександр Український загинув на Курщині

Повертається додому "на щиті" захисник, старший солдат Український Олександр Миколайович, повідомили у Бобровицькій міській раді.

Олександр Український загинув 27 листопада 2024 року. Шлях воїна обірвався на території Курської області російської федерації.

Що відомо про полеглого захисника? 

Олександр Український народився 4 березня 1972 року в місті Шахтарськ Донецької області. Потім родина переїхала до Бобровиці. Олександр навчався в Бобровицькій середній школі №1, потім вступив до Київського професійно-технічного училища №16, де отримав спеціальність столяра-червонодеревника.

Після навчання, з липня 1990 року проходив строкову військову службу. По звільненню зі строкової служби працював співробітником охорони на ТЕЦ в місті Київ, трактористом та теслярем на сільськогосподарських підприємствах у Бобровиці.

До повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну працював робітником в лісовому господарстві.

16 серпня 2024 Олександра Українського призвали на військову службу по мобілізації. 

У складі своєї бригади Олександр Миколайович брав безпосередню участь у бойових діях із захисту Батьківщини на Курському напрямку. Нищив окупантів, виконуючи складні бойові завдання на території противника. 

У загиблого залишились родичі: син Владислав, сестра Олена та брат Андрій.

«Висловлюємо щирі слова співчуття родині Захисника України, який іде у вічність», - йдеться на сторінці міської ради.

Також там повідомили, що 4 грудня 2024-го зустрічатимуть загиблого Героя живим коридором у місті Бобровиця від моргу по вулиці Незалежності до центральної площі міста.

Після мітингу-реквієму траурна процесія прослідує до міського кладовища (Якушкове), де відбудеться заупокійне відспівування та поховання старшого солдата Олександра Миколайовича Українського.

3 та 4 грудня у громаді оголошені днями жалоби. 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Ворог обстріляв усі громади прикордонного району - люди знову без світла

22 ЖОВТНЯ 2025, 14:02

Вiдео

Чернігів добу був без світла: де і як чернігівці заряджали телефони та ліхтарики

22 ЖОВТНЯ 2025, 13:26

Вадим Бойко з Ніжина знявся в шоу «Зважені та щасливі». Читайте у "Віснику"

22 ЖОВТНЯ 2025, 12:34

Найстарша й остання з чотирьох сестер: жителька Чернігівщини відсвяткувала 100-річчя

22 ЖОВТНЯ 2025, 12:28

Віцепрем’єр Кулеба розповів, яких руйнувань завдав ворог залізниці Чернігівщини

22 ЖОВТНЯ 2025, 11:10

Фото

Комбінована атака на прикордонне місто: в якому стані поранені і що відомо про руйнування

22 ЖОВТНЯ 2025, 09:38

Вiдео

Блекаут у Чернігові: гарячі обіди у Пунктах незламності, як працює бізнес

22 ЖОВТНЯ 2025, 09:31

ТОП-переглядів