300 батончиків на день: у Городні волонтери готують поживні і корисні смаколики для ЗСУ

10 ЛИСТОПАДА 2023, 09:46

1916

300 батончиків на день: у Городні волонтери готують поживні і корисні смаколики для ЗСУ

В Городні волонтери почали виготовляти батончики для українських захисників. Кажуть, на це є запит з фронту. Частину сировини купують за власні кошти, частину - дають жителі громади. Спочатку довелося трохи попрацювати над рецептурою, аби батончики були поживними, смачними і мали товарний вигляд.        

У Городні волонтери роблять смачні та поживні батончики для ЗСУ 

"Треба його добре перемішати, щоб воно скріпилося. Якщо погано перемішати, то воно не скріпиться. Потім викладаємо на наш протвінь і добре вминаємо.Ще мотивує те, що це накормить наших хлопців", каже Світлана, волонтерка.

Світлана - волонтерка з Городні

Світлана, волонтерка

"Зараз будемо нарізати наші батончики і гарно для хлопців запаковувати. Ми намагаємося зробити від 65 до 100 грамів. Все намагаємося робити чистенько та смачно", - розповідає Наталія, волонтерка.

Наталія - волонтерка із Городні

Наталія, волонтерка

"Вивчали попит, і ось такий батончик є важливим перекусом. По харчуванню хлопці не жалуються. Чоловіки полюбляють солоденьке. Не завжди є час поїсти в гарячих точках. Відкривати тушонку – це час. Баточник легко дістати і мати відчуття ситості. Вони доволі поживні", - каже Валентина волонтерка, керівниця ГО «Розквітай».

Валентина волонтерка, керівниця ГО «Розквітай»

Валентина волонтерка, керівниця ГО «Розквітай»

У складі батончику все натуральне - вівсяні пластивці, мед, горіхи, какао, кокосова стружка. Поки сировина у волонтерів є, але вона швидко закінчується, бо виробляється по 300 батончикі на день. Тому волонтери потребуть допомоги насамперед медом та сухофруктами, а також донатами. Крім того, плетуть сотні квадратних метрів маскувальних сіток.

Допомагають їм в цьому безробітні з «Армії відновлення». Нещодавно отримали від вінницьких волонтерів велику партію рибальських сіток з Франції, які є основою для виготовлення маскувальних сіток.

Городянці кажуть, що не втомилися, бо хочуть зробити свій внесок у наближення перемоги і мотивувати інших людей робити добрі справи.

"Потрібно не зупинятися, продовжувати об’єднуватися, як це було, коли були єдиним кулаком. Потрібно підтримувати хлопців не потрібно дивився на годинник і чекати на перемогу, щось робити аби наблизити перемогу, щоб вона була якомога швидше", - каже Валентина.

"Час Чернігівський" писав про волонтерів з Чернігівщини таке: 

Схожі новини

Вiдео

Ліквідація МСЕК: як на Чернігівщині працюють нові експертні команди

19 СІЧНЯ 2025, 11:02

Йшла замінованою дорогою 30 км: історія переселенки на Чернігівщину

19 СІЧНЯ 2025, 09:21

Ворог обстрілював прикордонні села: ситуація на Чернігівщині на ранок 19 січня

19 СІЧНЯ 2025, 08:38

На Чернігівщині поліція звинуватила жінку у вбивстві матері, а суд виправдав

18 СІЧНЯ 2025, 22:29

Слухачів все більше, викладачів не вистачає: як працює позашкільна освіта на Чернігівщині

18 СІЧНЯ 2025, 19:06

Фото

У школі на Чернігівщині ремонтують спортзал за кошти французів

18 СІЧНЯ 2025, 15:57

Вiдео

На прикордоння Чернігівщини передали електротранспорт

18 СІЧНЯ 2025, 13:31

ТОП-переглядів