Олександр Железний з Рогізок на Сновщині допомагає батькам — Олександру Железному (своєму тезці) та Наталії Железній — продавати кавуни. З дитинства (хлопцю 12 років) вчиться і на домашньому баштані працювати, і торгувати.
— Це вже розпродаж, — каже Наталія ЖЕЛЕЗНА. — У серпні пропонуємо по 10 гривень за кіло. Початкова ціна, липнева, була 25. Кавуни ранні. Вирощуємо розсаду в теплиці. Висаджуємо у відкритий грунт на чорну агроплівку. Накриваємо білою плівкою. Погода теплішає — знімаємо.
Під кавунами в цьому році, зі слів Наталії Железної, соток 20. Червоні й жовті. Соковиті, солодкі. Продають у Рогізках. Купують односельці. Приїжджають з Кучинівки та Сахнівки, сусідніх сіл. Зупиняються машини, що курсують на Сновськ чи Березну. Село Рогізки — на трасі.
Джерело: "Вісник Ч", авторка Тамара КРАВЧЕНКО. Фото з родинного архіву Железних
"Час Чернігівський" писав про таке:
- На Чернігівщині цьогоріч виросли 20-кілограмові кавуни
- За жовтими кавунами до господині з Прилуччини їдуть із усього району
- Три гектари кавунів насадив Роман Литвиненко
Ще більше інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":







