20-річний ошукав 83-річну: отримав підозру в шахрайстві

27 ГРУДНЯ 2023, 21:18

1405

20-річний ошукав 83-річну: отримав підозру в шахрайстві

20-річний ошукав 83-річну: отримав підозру в щахрайстві

Прокуратура повідомила про підозру мешканцю Одеси за шахрайство. Він може отримати 3 роки вʼязниці за те, що обдурив бабусю із Чернігова.


За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури 20-річному жителю Одеси повідомлено про підозру за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману, за попередньою змовою групою осіб.  

Як все було: молодик у грудні 2023 року в Чернігові зайшов до квартири 83-річної жінки та шляхом обману заволодів грошовими коштами в сумі 50 тис. грн. Потерпіла віддала заздалегідь визначену суму коштів за лікування дочки, якій ніби-то спричинено тілесні ушкодження внаслідок ДТП. 

Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Довідково: санкція ч.2 ст.190 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Джерело: Чернігівська окружна прокуратура

"Час Чернігівський" писав про шахрайство: 

Схожі новини

Дружина мільйонера з Чернігова хоче проміняти модельну карʼєру на посаду практикуючого психотерапевта

26 ЛИСТОПАДА 2025, 14:55

Виплати на дрова: у громаді на Чернігівщині дискутують через одноразову допомогу

26 ЛИСТОПАДА 2025, 13:52

У Чернігівському апеляційному суді - новий суддя. Ще двоє - не пройшли конкурсу

26 ЛИСТОПАДА 2025, 12:31

Чернігівщина втратила 36-річного гранатометника: навчався в штурмових військах у Франції - поліг на Донеччині

26 ЛИСТОПАДА 2025, 11:04

Переселенка із Семенівки заселилася в модульний будинок: чи платитиме комунальні? Читайте у "Віснику"

26 ЛИСТОПАДА 2025, 10:19

Через ворожі атаки загинула тисяча свиней, пошкоджені підприємства: обстріли Чернігівщини за добу

26 ЛИСТОПАДА 2025, 09:56

Графіки відключення електрики по Чернігівщині на 26 листопада: скільки годин буде світло

26 ЛИСТОПАДА 2025, 08:56

ТОП-переглядів