15-річного Святослава вбило колесо від «Жигулів»

12 СЕРПНЯ 2025, 16:13

995

Василенко Соломія

15-річного Святослава вбило колесо від «Жигулів»

15-річного Святослава вбило колесо від «Жигулів»

«Завжди неординарний, сміливий, синку, я не зможу й не хочу без тебе жити», — написала в інтернеті Вероніка Якушева, прилучанка, яка втратила єдиного сина. Її Святославу незабаром мало виповнитись 16 років.

Загинув 29 липня ввечері. На стареньких «Жигулях» вулицею мчав водій. Від машини відлетіло переднє колесо, влучило у 15-річного велосипедиста, котрий їхав назустріч. Від отриманих травм хлопець загинув. Водій машини втік з місця аварії.

Близькі родини і мати благали всіх, хто став свідком ДТП, повідомити їм обставини трагедії. І прилучани відгукнулися. Написали, що бачили, як містом «літали» бежеві «Жигулі». Машину без колеса помітили в районі Рокитне, де є поселення ромів. Як місцевих, так і тих, котрі евакуювалися з Сумщини.

Навіть фото автівки зробили. І вивели правоохоронців на слід. Спочатку поліціянти знайшли машину та вилучили її. Потім оперативники з’ясували, хто ж був за кермом у момент ДТП. Невдовзі співробітники відділу кримінальної поліції Прилук затримали підозрюваного 20-річного рома Миколу Карпецького. 

Слідчий повідомив йому про підозри за частиною 3 статті 286-1 Кримінального кодексу «Порушення правил безпеки дорожнього руху в стані сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого» та частиною 1 статті 135  «Завідоме залишення без допомоги людини, яка перебувала в небезпечному для життя стані».

Йому загрожує від п’яти до десяти років ув’язнення з позбавленням прав. Суд обрав запобіжний захід — тримання під вартою.

Джерело: "Вісник Ч", авторка Валентина ОСТЕРСЬКА

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Ще більше цікавої інформації читайте та дивіться на цифрових майданчиках "Вісника Ч":

Схожі новини

Пряма мова

Орендна плата за землю на Чернігівщині: у кого був найвищий відсоток?

12 СЕРПНЯ 2025, 19:05

Вiдео

Приклад героїзму: бойову медикиню з 3-ї штурмової провели в останню путь у Чернігові

12 СЕРПНЯ 2025, 18:21

Росіяни вдарили ракетами, коли лунала тривога: люди стурбовані активністю ворога в центральній частині Чернігівщини

12 СЕРПНЯ 2025, 17:10

15-річного Святослава вбило колесо від «Жигулів»

12 СЕРПНЯ 2025, 16:13

У Чернігові судитимуть чоловіка, який обікрав базу відпочинку та погрожував поліцейським гранатою

12 СЕРПНЯ 2025, 15:21

У прикордонному селі дорогу розмивали дощі: що зробили комунальники

12 СЕРПНЯ 2025, 14:53

Рецидивіст за кермом: на Чернігівщині затримали водія-наркомана

12 СЕРПНЯ 2025, 13:34

ТОП-переглядів