100 гектарів у вогні: на Чернігівщині знову палає суха трава

11 БЕРЕЗНЯ 2025, 11:10

2273

Чепурний Арсен

100 гектарів у вогні: на Чернігівщині знову палає суха трава

100 гектарів у вогні: на Чернігівщині знову палає суха трава

Минулої доби на Чернігівщині зафіксовано 60 пожеж, більшість із яких сталися через випалювання сухої рослинності. Зокрема, 54 займання відбулися в природних екосистемах, а ще 6 – у житловому секторі. Вогонь охопив понад 100 гектарів чернігівської землі, завдаючи значних екологічних і матеріальних збитків.

Попри постійні застереження рятувальників, люди продовжують випалювати суху траву, що призводить до жахливих наслідків. Окрім шкоди довкіллю та загрози для житлових будинків, ці дії становлять небезпеку для самих паліїв. На жаль, вчора одна людина загинула під час пожежі сухої трави.

Рятувальники нагадують:

Важливо пам’ятати, що випалювання сухої рослинності є порушенням закону. За такі дії передбачена адміністративна відповідальність, а у випадку значних наслідків — кримінальна.

Джерело: Головне управління ДСНС України у Чернігівській області

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

До обіду - піввідра карасів: чоловік розповів як ловить рибу з мосту

19 ЛИПНЯ 2026, 22:50

Розповів про найскладнішу операцію: хірурга з Чернігівщини нагородили почесним званням

19 ЛИПНЯ 2026, 20:05

Вiдео

Дітей треба вчити плавати: кількість загиблих на воді на Чернігівщині зростає

19 ЛИПНЯ 2026, 17:22

Вiдео

Чи змінилися вимоги учасників акції проти звільнення Федорова

19 ЛИПНЯ 2026, 15:12

Вiдео

Чим військова журналістика відрізняється від цивільної? Пояснює офіцер управління комунікацій ОК "Північ"

19 ЛИПНЯ 2026, 14:11

Адвокатесу з Чернігівщини судять за підозрою у допомозі ухилянтам

19 ЛИПНЯ 2026, 11:59

За 900 км: переселенці з Покровська приїхали на Чернігівщину з коровами

19 ЛИПНЯ 2026, 10:32

ТОП-переглядів