10-річний волонтер з Чернігова виконав гімн України перед матчем «Шахтар»-«Динамо»

29 КВІТНЯ 2025, 15:07

2113

Ярмоленко Анастасія

Ярослав Стас та Сергій Мороз

Ярослав Стас та Сергій Мороз

Юний чернігівський співак та волонтер отримав нагоду продемонструвати свої вокальні дані на широкий загал, ще і на офіційному заході. 

Перед матчем «Шахтар» – «Динамо» на «Арені Львів» Гімн України виконали 10-річний волонтер Сергій Мороз та молодший сержант 121-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Ярослав Стас із Кропивницького, повідомляє пресслужба футбольного клубу «Шахтар».

Юного волонтера запросили зважаючи на його популярність. Адже 10-річний Сергій Мороз зібрав 1,5 мільйона гривень на підтримку ЗСУ завдяки своєму співу. 

«Незважаючи на погоду, його можна побачити та почути на вулицях Чернігова й Прилук, біля місцевих торгових центрів. Хлопчик невтомно виконує українські пісні, щиро бажаючи підтримати нашу армію. Низький уклін усім захисникам і волонтерам, які борються за майбутнє нашої країни!», - йдеться у повідомленні ФК «Шахтар». 

Також за команду динамівців зіграв й інший відомий чернігівець Андрій Ярмоленко. 

27 квітня команди зіграли внічию з рахунком 2:2. У Премʼєр-лізі України поки лідирує «Динамо» (64 очки), а от «Шахтар» (54 бали) посідає третю сходинку.

Андрій Ярмоленко

Андрій Ярмоленко

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Фото

Латвійці допомогли облаштувати оперблок для немовлят у Чернігові

30 ЖОВТНЯ 2025, 18:13

Ворог поцілив у телевежу в Чернігові: містян попередили про небезпеку

30 ЖОВТНЯ 2025, 18:03

На Чернігівщині грибів стільки, як було перед війною

30 ЖОВТНЯ 2025, 16:03

Замість зруйнованого сільського клубу - Центр розвитку громади: у мережі показали, як подовжує відбудовуватися Ягідне

30 ЖОВТНЯ 2025, 15:18

На Донеччині поліг інженер та педагог-відмінник із Чернігова

30 ЖОВТНЯ 2025, 14:06

Фото

Чернігівський ліцей допоміг Сіверській бригаді з ремонтом авто і техніки РЕБ

30 ЖОВТНЯ 2025, 12:20

У блекаут лікарні Чернігівщини не проводять планові операції: як реагують пацієнти

30 ЖОВТНЯ 2025, 10:47

ТОП-переглядів