Звісток про них поки нема: у Сновській громаді чекають з полону трьох земляків

07 ВЕРЕСНЯ 2022, 12:49

1977

Звісток про них поки нема: у Сновській громаді чекають з полону трьох земляків

Сновськ

Досі в полоні у рашистів трьоє жителів Сновської громади – староста Нових Боровичів Анатолій Сірий та двоє жителів села Стара Рудня Олександр Кольцин та Євген Петліц.

На них чекають вдома і про них не забувають ні на день, каже голова Сновської громади Олександр Медведьов.  

«Ми з першого дня їх викрадення ми повідомили всім, хто може, долучити до їх пошуків, але на сьогодні будь яких звісток нема, - повідомив «Часу Чернігівському» голова Сновської громади. – Сподіваємося на зусилля міжнародних партнерів, які допоможуть нам повернути наших земляків».

Наразі у Нових Боровичах тимчасово призначили нового старосту, поки з полону не повернеться Анатолій Сірий.

Схожі новини

Пряма мова

Про що пишуть паперові газети у прикордонні Чернігівщини: відповідь редакторки

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:13

"Молоді хлопці": хто з Чернігівщини повернувся з полону

26 ЧЕРВНЯ 2026, 18:01

Картоплю на Чернігівщині приймають азербайджанці: почім

26 ЧЕРВНЯ 2026, 16:41

За п'ять днів після дня народження від FPV-дрона загинув молодий військовий

26 ЧЕРВНЯ 2026, 15:25

Суд змусив Одеську митницю повернути понад 1 млн грн «зайвого» мита семенівській агрокомпанії

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:52

Спецпроект

Було, стало… і знов руїни : на Чернігівщині ліцей розбомбили двічі

26 ЧЕРВНЯ 2026, 13:00

Два роки не з'являвся на службі і публікував скандальні відео: на Чернігівщині засудили військового

26 ЧЕРВНЯ 2026, 12:09

ТОП-переглядів