Звільняється ще один керівник військової адміністрації на Чернігівщині

04 ЛИПНЯ 2024, 09:53

12327

Сергій Сергієнко, начальник Новгород-Сіверської РВА

Сергій Сергієнко, начальник Новгород-Сіверської РВА

Про звільнення з посади повідомив очільник Новгород-Сіверського району Сергій Сергієнко. Про це чиновник повідомив у Фейсбук.

"Новгород-Сіверський район для мене рідний. Тут моє коріння, найкращі мої роки. Усе своє життя працюю та працюватиму задля його підтримки. Останні майже 1,5 роки мав честь очолювати районну військову адміністрацію. Пишу «мав», бо наразі будуть зміни", - написав Сергій Сергієнко.

За словами Сергієнка, він займатиметься іншим напрямком у сфері обороноздатності області.

"Дякую начальнику ОВА В’ячеславу Чаусу за довіру. Це був виклик, з яким, сподіваюся, впорався. Дякую очільникам громад району та колективу РВА. Пам’ятайте, ви – міць. Не прощаюся, але тисну руку", - підсумував очільник району.

Як відомо, Сергієнка призначили головою Новгород-Сіверської районної військової адміністрації у лютому 2023 року. ВІн також є депутатом обласної ради від партії "За майбутнє".

Джерело: Сергієнко у Фейсбук

"Час Чернігіський" писав про таке: 

Схожі новини

Вiдео

В Канаді повірили і оцінили: на Чернігівщині завершують ремонт особливих укриттів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 18:58

Чернігівщина у групі ризику: Зеленський поставив Лукашенку ультиматум через ретранслятори

22 ЧЕРВНЯ 2026, 17:28

У селі ремонтують дорогу за кошти аграріїв

22 ЧЕРВНЯ 2026, 16:46

Велика мережа може піти з ринку: на Чернігівщині працює 8 магазинів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 13:11

Фото

Училися керувати дронами й грали у футбол: як діти з Чернігівщини проводять літо на Буковині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 11:44

Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи

22 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

Росіяни «герберою» вдарили по будинку на Чернігівщині: постраждали батько та донька

22 ЧЕРВНЯ 2026, 09:43

ТОП-переглядів