Зруйнований окупантами стадіон у Чернігові відновлять: знайшовся спонсор

15 КВІТНЯ 2022, 05:45

3289

Зруйнований окупантами стадіон у Чернігові відновлять: знайшовся спонсор

Зруйнований стадіон

Зруйнований російськими окупантами стадіон футбольного клубу “Десна” у Чернігові допоможе відновити Німеччина і “Боруссія” Дортмунд. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

“Німеччина і дортмундський клуб готові допомогти відновити зруйнований російськими окупаційними військами стадіон у Чернігові. Клуб пам’ятає свого гравця і крутого українського футболіста Андрія Ярмоленка”, – написав Ткаченко в Фейсбуці.

Як відомо, Чернігів став одним з епіцентрів війни в Україні, яку розв’язала Росія 24 лютого. Окупанти неодноразово наносили ракетні удари і авіабомбардування і знищували все, що траплялося їм на очі.

Футбольний стадіон теж став “військовим об’єктом” для загарбників. В перші дній війни російський снаряд поцілив у західну трибуну. Через кілька днів російські бомби вщент зруйнували східну трибуну та спортивні приміщенні. На полі - вирва від бомби глибиною до 9 метрів.

Зруйнований окупантами стадіон у Чернігові відновлять: знайшовся спонсор

Читати також: Росіяни у Чернігові розбомбили стадіон та бібліотеку

Додамо, що за дортмундську “Боруссію” у сезоні 2017/18 виступав уродженець Чернігівщини Андрій Ярмоленко. Авторитетне німецьке видання Bild називало Ярмоленка найкращим новачком Бундесліги і найкращим гравцем на старті чемпіонату Німеччини. Українець зіграв за “джмелів” в 26 матчах у всіх турнірах і набрав 12 очок за системою “гол+пас” (6 голів і 6 гольових передач).

Схожі новини

Плетені санки: як їздять за покупками у засніжених селах на Чернігівщині

27 ЛЮТОГО 2026, 21:11

Пряма мова

Сімейна пара педагогів долучилась до ЗСУ у перший день повномасштабного вторгнення

27 ЛЮТОГО 2026, 18:24

Під Покровськом загинув колишній очільник поліції Славутича, уродженець Чернігівщини

27 ЛЮТОГО 2026, 17:37

Спецпроект

Кров, що об’єднує: зустрічайте донорський хаб «Теплокровні» на Чернігівщині

27 ЛЮТОГО 2026, 17:20

Шахед упав на райдержадміністрацію: що з будівлею і працівниками?

27 ЛЮТОГО 2026, 16:24

У селищному ЦНАПі облаштували святкову залу для весільних церемоній: скільки коштує зареєструвати шлюб

27 ЛЮТОГО 2026, 15:17

Акторка-чернігівка позувала у весільній сукні, яка коштує кілька тисяч доларів

27 ЛЮТОГО 2026, 13:47

ТОП-переглядів