Знову змінилась комендантська година: документ

03 ТРАВНЯ 2022, 18:55

6896

Знову змінилась комендантська година: документ

Фото із відкритих джерел

На території Чернігівської області змінилась комендантська година. Відповідне розпорядження підписав начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.

"Запровадити на території Чернігівської області з 03 травня 2022 року, з 22.00 до 05.00, комендантську годину. Заборонити перебування людей у зазначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях. У виключних випадках, громадянам, а також працівникам об’єктів критичної інфраструктури при собі мати документи, що посвідчують особу чи спеціальну перепустку», - йдеться у розпорядженні на сайті ОВА.

Водночас, як прокоментували у Чернігівській ОВА, залишається чинним один із пунктів попереднього документа про комендантську годину, який надає право головам громад змінювати її час. Втім для цього потрібне погодження він начальника районної військової адміністрації.

Знову змінилась комендантська година: документ

Схожі новини

Уламок з дрона пробив груди та аорту біля серця

17 СЕРПНЯ 2026, 20:25

За чотири місяці війна забрала двох братів. У громадах втрати

17 СЕРПНЯ 2026, 19:20

На Чернігівщині ворожий дрон влучив у житловий будинок

17 СЕРПНЯ 2026, 18:30

Вивіску зняли, відділення закрили - у прикордонній Семенівці перестала працювати «Нова Пошта»

17 СЕРПНЯ 2026, 17:03

Росіяни облаштували пускові майданчики реактивних дронів поблизу кордонів Чернігівщини та Сумщини

17 СЕРПНЯ 2026, 15:32

Тримає голову і має дім: які новини у Віталія Шумея

17 СЕРПНЯ 2026, 13:55

Уряд виділив гроші громадам Чернігівщини: кому і скільки дістанеться?

17 СЕРПНЯ 2026, 12:26

ТОП-переглядів