Зник безвісти: вже 3 роки немає звісток про відомого хореографа і засновника танцювальних клубів

24 КВІТНЯ 2025, 13:42

82696

Василенко Соломія

Вадим Советченко з рідними

Вадим Советченко з рідними

Вадим Советченко - людина, яка має імʼя у танцювальному спорті України. Багаторічний тренер та наставник зі Славутича, суддя міжнародної категорії, засновник танцювальних клубів на Київщині та Чернігівщині, спортсмен, великий життєлюб та оптиміст - важко уявити більш мирну та цивільну людину, однак у 2022-му чоловік одягнув військову форму і пішов захищати батьківщину. 

Чоловік зник наприкінці березня 2022-го на Луганщині. Востаннє - 26 березня Вадим Советченко запостив своє фото у військовій формі у фейсбуці. Відтоді - родина не має жодної звістки від свого захисника. 

Його донька Світлана, чоловік якої теж військовий, написала у соцмережах, що родина не втрачає надії відшукати Вадима Советченка. 

«26 березня - це дата, яку я ненавиджу. Одразу прошу вибачення у друзів, які народилися в цей день і святкують день народження. Але для нашої родини - це день безкінечного болю родини у статусі безвісти зниклого Вадим Советченко. 

В цей день окупанти зайшли в м.Славутич, моє рідне улюблене місто. 

Три роки наша родина перебуває на емоційних гойдалках. Намагаєшся вірити у щось хороше, але критичне мислення повертає до найгірших варіантів. Більше за 26 березня, я ненавиджу м. Попасна, яке я знаю напам'ять, де і зник мій Борисович. За три роки люди отримують ДНК збіги, когось повертають з полону, але основна маса людей в статусі "Безвісти зниклий". Три роки проходиш всі бюрократичні кола пекла, відвідуєш збори родин з усіма можливими державними установами. Відповідь у всіх одна: "Територія окупована, чекайте". Як би ми не виглядали сталевими з Наталією Советченко, Ярославом Советченко, буває, чесно, дуже важко. Але ми вдячні всім, хто з нами, з нашою родиною. Ваша підтримка нам дуже потрібна. 

"И все будет Украина" В.Б». 

Вадим Советченко

На різноманітних пошукових ресурсах зазначається, що 55-річний українець зник безвісти на Луганщині. 

Інформація від ЗСУ: в/ч А0998, старший сержант. Старший радіотелефоніст радіо відділення взводу зв'язку мотопіхотного батальйону. Попередньо встановлено, що в ході бойового зіткнення 1 квітня 2022 в районі н.п. Попасна було втрачено візуальний контакт і зв'язок з цим військовослужбовцем мотопіхотного батальйону військової частини А0998.

Станом на 9 травня 2022 року вважається зниклим безвісти.

21 квітня цього року Всеукраїнська федерація танцювального спорту та брейкінгу присвоїла звання “Почесний член Федерації” військовослужбовцям, які брали участь у захисті України, серед яких і Вадим Советченко.

Авторка: Євгенія Замковська

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Народився в Криму - помер на Чернігівщині: життя офіцера забрала хвороба

16 СІЧНЯ 2026, 09:19

До 17 годин без електрики: графіки відключень по Чернігівщині на пʼятницю, 16 січня

16 СІЧНЯ 2026, 08:45

Скільки ворожих дронів збили захисники на Чернігівщині від початку року

15 СІЧНЯ 2026, 18:18

На спеціальному енергетичному селекторі Президент згадав про Чернігівщину

15 СІЧНЯ 2026, 17:26

Росіяни обстріляли прикордонну громаду на Чернігівщині: поранено місцевого жителя

15 СІЧНЯ 2026, 16:26

Вчитель із сільської школи вдруге поспіль - у десятці найактивніших педагогів України

15 СІЧНЯ 2026, 14:57

Обовʼязкову евакуацію в прикордонні оголосили, але евакуюються не дуже

15 СІЧНЯ 2026, 14:25

ТОП-переглядів