Жителю Чернігівщини повідомлено про підозру - хотів «відмазати» сина від покарання за зґвалтування

13 ТРАВНЯ 2023, 19:33

1579

Жителю Чернігівщини повідомлено про підозру - хотів «відмазати» сина від покарання за зґвалтування

Фото Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України

63-річний чоловік вирішив допомогти сину, який є фігурантом кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 153 (Зґвалтування) Кримінального кодексу України, уникнути покарання за скоєне. Він запропонував слідчому одного з районних відділів поліції Чернігівщини 1000 євро відкупних в обмін на закриття матеріалів провадження відносно його сина.

Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Оперативники Чернігівського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції та слідчі поліції Чернігівщини затримали хабародавця в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після передачі поліцейському обіцяної суми. Гроші вилучили.

Наразі за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури слідчі обласної поліції оголосили йому про підозру за ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до восьми років позбавлення волі.

Як повідомляє Чернігівська обласна прокуратура, затриманим є мешканець Корюківського району.

"Час Чернігівський" писав про таке:За ніч чернігівські патрульні зупинили двох п'яних водіїв - обидва пропонували хабар

Схожі новини

"Дали відгул. Валер’янки напилися": на Чернігівщині вибухом винесло двері в редакції газети

20 ЛЮТОГО 2026, 18:18

Фото

28 мобільних котелень для Чернігівщини: послу Бельгії показали, як усе працює

20 ЛЮТОГО 2026, 17:47

У Чернігові підтвердили факт загибелі відомого військового Лемберга

20 ЛЮТОГО 2026, 16:04

Більше, ніж у сусідів: скільки компаній на Чернігівщині є резидентами Дія.City

20 ЛЮТОГО 2026, 15:00

Фото

У Чернігівській ОВА передали родинам загиблих на війні бійців державні нагороди. ФОТО

20 ЛЮТОГО 2026, 14:32

Чернігівський ФК активно посилюється легіонерами з Конго, Північної Македонії та Еквадору

20 ЛЮТОГО 2026, 13:48

Норма чи аномалія: різні ніздрі після ринопластики?

20 ЛЮТОГО 2026, 13:33

ТОП-переглядів