Жителям постраждалих сіл Чернігівщини газовики допомогли замінити котли

14 ЖОВТНЯ 2022, 21:07

1775

В оселі Володимира з Ягідного газовики замінюють старий пошкоджений котел на новий. Під час обстрілів у будинку знесло покрівлю та вибило вікна з дверями. Завдяки допомозі влади і добровольців чимало осель в селі вже відновлено.

"Криши не було, зробив добробат, вікна поставили. Я довольний", - каже Володимир, житель Ягідного.

Приїзду газовиків чоловік радіє емоційно. Якби не допомога, зимувати довелося б у холодній оселі.

"Я даже не знаю, як їм дякувати, спасібо", - каже Володимир.

За допомогою у відновленні  осель до газовиків звернулася обласна військова адміністрація. Наразі у двох селах Іванівської громади проводять заміну газового обладнання.

"Провели обстеження, визначили будинки, де можливо замінити котли, бо у більшості будинків постраждала система опалення, а "Чернігівгаз" не робить цього, то були визначено, де і замінили котли. Це Ягідне і Вікторівка", - каже Сергій Савченко, технічний директор «Чернігівгаз».

У «Чернігівгазі» допомагають не тільки цивільним, а й ЗСУ. Для потреб українських захисників купують авто, амуніцію та виготовляють буржуйки.

"Час Чернігівський" писав про загрози опалювального сезону у Чернігові: чому міські чиновники лише зараз просять про допомогу?

Схожі новини

Вiдео

Здалося, що будинок зруйнується: що кажуть містяни про приліт «шахеда» у центрі Чернігова

29 ЖОВТНЯ 2025, 19:17

На Чернігівщині сало стало дорожчим за мʼясо

29 ЖОВТНЯ 2025, 18:13

«Це казка»: чернігівський ФК вперше в своїй історії потрапив у вісімку найкращих в Україні

29 ЖОВТНЯ 2025, 17:15

«Холодним тут виявилося лише какао»: окремі чернігівці відреагували на сюжет від Bihus про блекаут у регіоні

29 ЖОВТНЯ 2025, 16:26

Захисник повертається на Чернігівщину після двох років невідомості - "на щиті"

29 ЖОВТНЯ 2025, 15:12

Чернігівщина обігнала Дніпропетровщину за іпотечними кредитами

29 ЖОВТНЯ 2025, 14:03

Екснардеп від Чернігова допомагає військовим на Сумщині

29 ЖОВТНЯ 2025, 12:33

ТОП-переглядів