Жителі Чернігівщині заборгували за послуги ЖКГ більше мільярда

14 ЛЮТОГО 2022, 07:15

1330

Жителі Чернігівщині заборгували за послуги ЖКГ більше мільярда

Фото із відкритих джерел

У грудні 2021 року жителями області сплачено за житлово-комунальні послуги 561 мільйон гривень. Це лише 72,3% нарахованих за грудень сум.

Всього ж на кінець 2021 року боргів у жителів Чернігівської області на 1.3 мільярда.

Так, за несплата населенням за постачання та розподіл природного газу сягнула  614 мільйонів, , за постачання теплової енергії та гарячої води – 386 мільйонів.

За електрику борги людей 130,6 мільйонів.

Порівняно менше заборгували люди за централізоване водопостачання та водовідведення – 73 мільйони, за вивезення побутових відходів – 23,6 мільйона.

Несплата ЖЕКам та ОСББ – на рівні 72 мільйон гривень.

Як варіант погашення населенням заборгованості - заключення договорів на реструктуризацію боргів. Приміром, у грудні 2021 року в області було укладено 45 договорів на загальну суму 314,9 тис.грн.

Джерело: Головне управління статистики у Чернігівській області

Схожі новини

Чоловік із Чернігівщини у 66 років знайшов нову роботу: де тепер працює

25 ЧЕРВНЯ 2026, 12:33

Фото

СБУ викрила трьох жителів Чернігівщини, які підтримували російське вторгнення

25 ЧЕРВНЯ 2026, 11:30

Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею

25 ЧЕРВНЯ 2026, 10:53

Зеленський заявив, що Лукашенко вимкнув ретранслятори, які координували російські дрони

25 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

ТОП-переглядів