Жителі Чернігівщині заборгували за послуги ЖКГ більше мільярда

14 ЛЮТОГО 2022, 07:15

1333

Жителі Чернігівщині заборгували за послуги ЖКГ більше мільярда

Фото із відкритих джерел

У грудні 2021 року жителями області сплачено за житлово-комунальні послуги 561 мільйон гривень. Це лише 72,3% нарахованих за грудень сум.

Всього ж на кінець 2021 року боргів у жителів Чернігівської області на 1.3 мільярда.

Так, за несплата населенням за постачання та розподіл природного газу сягнула  614 мільйонів, , за постачання теплової енергії та гарячої води – 386 мільйонів.

За електрику борги людей 130,6 мільйонів.

Порівняно менше заборгували люди за централізоване водопостачання та водовідведення – 73 мільйони, за вивезення побутових відходів – 23,6 мільйона.

Несплата ЖЕКам та ОСББ – на рівні 72 мільйон гривень.

Як варіант погашення населенням заборгованості - заключення договорів на реструктуризацію боргів. Приміром, у грудні 2021 року в області було укладено 45 договорів на загальну суму 314,9 тис.грн.

Джерело: Головне управління статистики у Чернігівській області

Схожі новини

Кого нагородили до Дня Конституції з Чернігівщини: указ Президента

28 ЧЕРВНЯ 2026, 13:35

Шість-сім місяців і вже 200-кілограмова свиня: в яку ціну продають поросят

28 ЧЕРВНЯ 2026, 12:13

Вiдео

Нагороди родинам Героїв, масштабне укриття, підготовка до жнив: чим нині живе Сосницька громада

28 ЧЕРВНЯ 2026, 11:07

Троє поранених і удари по енергетиці: наслідки атак росіян по Чернігівщині за добу

28 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Вiдео

Назвали Мирославом, щоб настав мир: як в обласній дитячій лікарні виходжують дітей-«поспішайок»

28 ЧЕРВНЯ 2026, 08:54

Поранені люди, пошкоджено школу та будинки: наслідки атаки "гераней" на Чернігів

27 ЧЕРВНЯ 2026, 22:08

Оновлено

На Чернігів летять десятки безпілотників: у місті чути вибухи

27 ЧЕРВНЯ 2026, 20:31

ТОП-переглядів