Житель Чернігова виростив конопель на пів мільйона гривень

23 ЧЕРВНЯ 2022, 05:42

2741

Житель Чернігова виростив конопель на пів мільйона гривень

Фото: поліція Чернігівської області

Днями оперативники отримали інформацію про те, що 49-річний чернігівець вирощує коноплі елітних сортів у своєму приватному господарстві та зберігає готові до вживання наркотики. Під час обшуку правоохоронці дійсно виявили культивовані рослини, схожі на коноплі, - понад три десятки. Для вирощування наркозілля чоловік спеціально облаштував теплицю. Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

"Також поліцейські вилучили висушену рослинну речовину вагою близько кілограма, кустарні пристрої для куріння, інші речові докази.

Вилучене наркозілля та речовини направили на експертизу.

Сумарна вартість наркотиків за цінами «чорного ринку» - близько 500 тисяч гривень", - йдеться у дописі.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Після отримання результатів експертиз поліція планує повідомити чернігівцю про підозру за статтею 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель). 

Чоловіку загрожує 5 років в'язниці.

Читати також: Спершу подумали на рашистів, а то були свої: чоловіка підірвали гранатою та закололи вилами

Схожі новини

До 9 годин без електрики: графіки відключень по Чернігівщині на 2 грудня

02 ГРУДНЯ 2025, 01:03

На Чернігівщині власники "лейкозних" корів здавали молоко: як так вийшло

01 ГРУДНЯ 2025, 21:04

Вiдео

Знову негаразди в освіті, у Чернігові не буде ялинки, нові автобуси: дайджест новин за тиждень

01 ГРУДНЯ 2025, 20:44

На Чернігівщині жінка зарізала співмешканця через ревнощі

01 ГРУДНЯ 2025, 18:47

Спецпроект

Пивні рецепти і технології: історія довжиною в тисячоліття

01 ГРУДНЯ 2025, 18:08

У громаді стривожені - виявили касетні боєприпаси в полі. Що кажуть посадовці

01 ГРУДНЯ 2025, 17:22

Більше двох років вважався зниклим: Чернігів прощатиметься з десантником Шрамом

01 ГРУДНЯ 2025, 15:59

ТОП-переглядів