Житель Чернігівщини вступив до армії рф і надзвонював місцевим із пропозиціями

27 ЛИСТОПАДА 2025, 12:04

17242

Чепурний Арсен

Житель Чернігівщини вступив до армії рф і надзвонював місцевим із пропозиціями

Житель Чернігівщини вступив до армії рф і надзвонював місцевим із пропозиціями

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного державного зрадника який під час тимчасової окупації Чернігівщини приєднався до лав армії рф.

За матеріалами справи, на початку повномасштабної війни 28-річний житель Чернігівщини під час тимчасової окупації частини регіону добровільно приєднався до одного з підрозділів 488-го мотострілецького полку 144-ї дивізії 20-ї армії московського військового округу, який брав участь у боях на сході України.

Як встановило слідство, одразу після вступу до складу окупаційних військ він почав виконувати вказівки так званих “кураторів” та цілеспрямовано виходив на зв’язок із жителями прикордонних районів Чернігівщини.

Він збирав інформацію про дислокації та чисельність підрозділів ЗСУ, маршрути їхніх ротацій, місця тимчасового розташування особового складу й техніки, а також вимагав точні координати об’єктів у прикордонних громадах для можливого подальшого використання ворогом під час ракетних та артилерійських обстрілів.

З часом фігурант відкрито демонстрував свою службу у ворожому угрупованні — викладав у соцмережах власні фото у російській формі, зі шевронами та пропагандистськими символами, підтверджуючи тим самим свою належність до армії рф.

Cлідчі Служби безпеки заочно повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Відомо, що чоловік перебуває на території рф, тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності. Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Чернігівській області за сприяння 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого та процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.

Джерело: СБУ в Чернігівській області

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Човнів ще не діставали: які села на Чернігівщині може підтопити?

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 18:31

За межами російського софту: як перенести базу клієнтів і не зупинити продажі

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:28

Хата наче проклята: прилетів «шахед» - дитину відкинуло, чоловіка поранило

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 17:20

На Чернігівщині колодязі чистить колишній підводник: знаходив золото і гранату

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 15:36

Свириденко підтримала український бренд на зустрічі з прем’єром Нідерландів

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 14:10

«Довго ми тебе шукали»: 29-річний захисник прослужив менше року - загинув на Донеччині

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 12:22

Стали відомі подробиці викриття підпільного покер-клубу у Чернігові

13 БЕРЕЗНЯ 2026, 10:46

ТОП-переглядів