Жінка-командир з позивним «Демон»: «Бачила через приціл очі ворога, який нас розстрілював»

26 ЧЕРВНЯ 2022, 11:56

43252

 

На війні жінки-військовослужбовці ЗСУ захищають українську землю і український народ на рівні з чоловіками. Наша героїня з позивним «Демон», захищала Чернігів. Була у складі екіпажу БМП. Вступала у бій з переважаючими силами ворога. Втратила у бою побратимів.

Для захисту Чернігова оборонцям давало сил відчуття того, що відступати вже нема куди, бо за спиною рідні домівки та сім’ї. Захисники Чернігова раділи кожному новому дню.

Зараз «Демон» - командир БМП. Зі своїм підрозділом - на захисті Чернігівщини. Каже, що кордони на замку, а тому хвилюватися не варто.

Читати також: «Бої за Чернігів – це щось неймовірне, ми стояли до останнього», - захисник Чернігова «Сова» про свій перший бій і стійкість оборонців міста

Схожі новини

Графіки відключення по Чернігівщині на 19 січня: скільки годин без електрики

19 СІЧНЯ 2026, 06:29

Росіяни ударили по енергообʼєкту на півночі Чернігівщини: тисячі домівок без світла

18 СІЧНЯ 2026, 21:54

Чи правда що вуха ростуть усе життя: запитуємо у отоларинголога

18 СІЧНЯ 2026, 18:42

Вiдео

Щоб була електрика: прийомним родинам і дитбудинкам сімейного типу передали генератори

18 СІЧНЯ 2026, 17:44

На Чернігівщину приїхала головна аудиторка України

18 СІЧНЯ 2026, 16:36

«У сина розрив барабанної перетинки»: мати розповіла, що трамву він отримав у ліцеї

18 СІЧНЯ 2026, 13:26

На Чернігівщині вигадали та вручають свою "Шевченківську премію", але без грошей

18 СІЧНЯ 2026, 12:20

ТОП-переглядів