Юрист та аналітик Олександр Гашпар прокоментував скандальну підозру для начальника КП «Паркування та ринок» Миколи Гоголя.
За його словами, зловмисники діяли за певною схемою, вона не нова.
Як і КП "Чернігівбудінвест", так і КП "Паркування та ринок" використовувалося депутатами, посадовцями міської ради, їхніми членами родин і бізнес - партнерами, як корупційні прокладки, через які останні отримували ласі земельні ділянки по місту за безцінь і при цьому не "світили" свої прізвища», - пише Олександр Гашпар.
Олександр Гашпар
Миколі Гоголю вручили підозру за реалізацію ідентичної схеми. КП "Паркування та ринок" отримує земельну ділянку по вул. Мазепи, 53А в постійне користування для будівництва автомийки самообслуговування на 4 пости, однак, саме комунальне підприємство нічого не будує і право на забудову своєї ділянки передають так званому "інвестору", котрим виступало ТОВ "Сівер - констракт", засновником і бенефіціарним власником якого була Старікова Оксана - дружина на той час директора КП "Зеленбуд" Романа Старікова.
На аналітичному порталі Опендатабот зазначено, що компанія має близький звʼязок з Романом Старіковим, нині депутатом міськради та військовослужбовцем. Скрін додаємо. Нині у «Сівер-констракт» директор також Роман, але Тарасенко. А 100% бенефіціаром є Оксана Старікова.
Після введення вказаної мойки в експлуатацію право власності на неї оформив "інвестор", інформує Гашпар.
«А КП "Паркування та ринок" припинило право постійного користування землею, бо свою функцію по мінімізації надходжень до міського бюджету і з покращення фінансового стану родини "ріднодомівського" депутата виконало», - іронізує юрист.
Користувачі коментують новину.
Ніна Пономаренко:
- Зі своєї практики знаю, як Гоголь готову площадку на Ремзаводі біля АТБ віджав у підприємства для корупційних схем. Ні копійки не вклали і не компенсували підприємству за благоустрій (асфальтування, електро, водо, комунікації та інше) Проте заснував там замість парковки торговісько, яке приносить до кишень можновладців значні суми (Не до бюджету). Суд в ті часи, звичайно, не примусив компенсувати вкладені кошти підприємству. Гоголь вирішив, що це примусова благодійність на користь їх власних кишень. От часи розплати і наступають Бумеранг в дії.
Денис Мамалига:
- Nina Ponomarenko, ще не настали часи розплати. От коли його і решту подібних чувачків нарешті посадять на нормальні такі терміни, от тоді ми зможемо видихнути, що вендетта відбулася.
Наталя Ратушна захищає Миколу Гоголя:
- Ще не було суду, а вирок вже винесли, що винний. Крадії сидять вдома на своїх грошах і не думають, що треба йти захищати свою країну, а Гоголь, чи не єдиний серед людей з різних керівних посад міста,зʼєднати з першого дня пішов добровольцем захищати рідний Чернігів, має декілька нагород, т.ч. за захист нашого міста. Ті, хто має крадені мільйони, виїхали за кордон і не ризикували своїм життям, як Гоголь. Майте повагу до захисника, до воїна і не ставте йому тавро злодія, поки у всьому не розбереться не кишенькова прокуратура, а суд. У нас часто звинувачують невинних людей. Буде рішення суду, будете судити.
Тана Опко:
- Схематоз справжне вірусне захворювання.
"Час Чернігівський" писав про таке: