Збитки на сотні мільйонів гривень: звіт про роботу комунальних підприємств Чернігова

26 ЛЮТОГО 2025, 16:04

3613

Василенко Соломія

Збитки на сотні мільйонів гривень: звіт про роботу комунальних підприємств Чернігова

Збитки на сотні мільйонів гривень: звіт про роботу комунальних підприємств Чернігова

На понад 263 мільйони гривень спрацювали у збиток комунальні підприємства Чернігова. Негативні показники фінансового балансу відображені у проєкті Програми соціально-економічного розвитку Чернігова на 2025 рік, зареєстрованому на сайті Чернігівської міської ради,  який мають затвердити депутати. 

Рекорд збитковості встановило КП «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради з розміром збитку 167,9 млн грн. Друге місце по збитковості у КП «Чернігівводоканал» - підприємство показало збиток у 80,3 млн грн. КП «Чернігівське тролейбусне управління» спрацювало в мінус на 11,3 млн грн.

Відтак, загальна сума збитків комунальних господарств Чернігова склала 263,4 млн грн. Зазначено, що це дані лише за перше півріччя 2024 року, тож суму скоріше за все можна подвоювати.

Розробники Програми негативні показники роботи комунальних підприємств пояснюють збитковими тарифами на комунальні, транспортні та інші послуги, які не переглядались підприємствами в умовах воєнного стану, в тому числі через зменшення платоспроможності споживачів.

Збитки на сотні мільйонів гривень: звіт про роботу комунальних підприємств Чернігова

Автор: Віталій НАЗАРЕНКО

"Час Чернігівський" писав про таке: Підприємство на Чернігівщині виробляє електроенергію і працює у збиток

Схожі новини

Вiдео

Два роки ефективно нищили ворога, - «Бакум» про бої на фронті, відзнаку і службу в ТЦК

27 ЛИСТОПАДА 2025, 20:11

Інтерв’ю

Капелан Антоній Панасенко: про душпастирство, благодійність і священників на війні

27 ЛИСТОПАДА 2025, 18:10

У Чернігові батьки учнів пішли до Брижинського скаржитися на освітній процес

27 ЛИСТОПАДА 2025, 17:26

Скільки на Чернігівщині боргів за комуналку

27 ЛИСТОПАДА 2025, 15:55

У столиці майже за мільярд відремонтують шляхопровід на Чернігівському напрямку

27 ЛИСТОПАДА 2025, 15:09

Суддю з Чернігова на рік відрядили до Києва - туди, де працює суддею її чоловік

27 ЛИСТОПАДА 2025, 13:30

Житель Чернігівщини вступив до армії рф і надзвонював місцевим із пропозиціями

27 ЛИСТОПАДА 2025, 12:04

ТОП-переглядів