Запустили "Молнію": росіяни вдруге обстріляли потяг на прикордонні

16 КВІТНЯ 2025, 09:20

2577

Ярмоленко Анастасія

Запустили "Молнію": росіяни вдруге обстріляли потяг на прикордонні

Фото ілюстративне

15 квітня росіяни безпілотником типу "Молнія" атакували комерційне підприємство у Семенівці та пасажирський потяг на залізничному вокзалі.

Цю інформацію в коментарі Суспільному повідомив голова Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Олександр Селіверстов.

За його словами, в обох випадках обійшлося без травмованих — боєприпаси не здетонували.

Це вже друга атака безпілотників на цю інфраструктуру за останній час. 

Семенівський голова Сергій Деденко у коментарі підтвердив факт атаки, він зауважив, що на щастя, люди відбулися лише переляком. Щодо безпеки - то голова додає, в Укрзалізниці поки ніяких думок з цього приводу не доводили. Однак, замислюються над призупиненням сполучення. 

«Для нас це тривожні сигнали, адже чимало нашої ділової активності зосереджено на залізничному сполученні. Сподіваюсь, що до цього не дійде», - додав Деденко. 

В коментарі від Укрзалізниці кажуть: відміна у сполученні була лише один день.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Чоловік із Чернігівщини у 66 років знайшов нову роботу: де тепер працює

25 ЧЕРВНЯ 2026, 12:33

Фото

СБУ викрила трьох жителів Чернігівщини, які підтримували російське вторгнення

25 ЧЕРВНЯ 2026, 11:30

Блогер показав занедбану автостанцію в центрі громади: що буде з будівлею

25 ЧЕРВНЯ 2026, 10:53

Зеленський заявив, що Лукашенко вимкнув ретранслятори, які координували російські дрони

25 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

ТОП-переглядів