За минулу добу росіяни двічі обстрілювали прикордоння Чернігівської області

23 ВЕРЕСНЯ 2022, 08:29

2169

Російська армія двічі завдавала ударів по прикордонних громадах Чернігівської області. Обстріли припали на Новгород-Сіверський район.

Вчора, 22 вересня, вдень після 16 год. із мінометів було обстріляно територію неподалік села Грем’яч Новгород-Сіверської громади. Всього нарахували 12 вибухів.

У цей же час із артилерії ворог обстріляв Семенівську громаду – неподалік села Хотіївка. Тут зафіксували 5 вибухів («прильотів»).

Інформація про втрати та руйнування не надходила.

"Час Чернігівський" повідомляв про те, як у Брянській області рф реагують на оголошену путіним часткову мобілізацію: «А коли діти сенаторів на фронт поїдуть?».

Схожі новини

Зеленський заявив, що Лукашенко вимкнув ретранслятори, які координували російські дрони

25 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Росіяни ударили по двом підприємствам на півночі Чернігівщини

25 ЧЕРВНЯ 2026, 08:39

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?

24 ЧЕРВНЯ 2026, 18:02

Приїхав на Чернігівщину з Івано-Франківська щоб вкрасти 7 млн

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:30

Колишній водій тролейбуса переїхав у село - майструє пристрої для городу

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:27

ТОП-переглядів