За минулу добу росіяни двічі обстрілювали прикордоння Чернігівської області

23 ВЕРЕСНЯ 2022, 08:29

2167

Російська армія двічі завдавала ударів по прикордонних громадах Чернігівської області. Обстріли припали на Новгород-Сіверський район.

Вчора, 22 вересня, вдень після 16 год. із мінометів було обстріляно територію неподалік села Грем’яч Новгород-Сіверської громади. Всього нарахували 12 вибухів.

У цей же час із артилерії ворог обстріляв Семенівську громаду – неподалік села Хотіївка. Тут зафіксували 5 вибухів («прильотів»).

Інформація про втрати та руйнування не надходила.

"Час Чернігівський" повідомляв про те, як у Брянській області рф реагують на оголошену путіним часткову мобілізацію: «А коли діти сенаторів на фронт поїдуть?».

Схожі новини

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

Усім кутком збігались сусіди, щоб допомогти завести мотокосу Світлані Василенко

21 ЧЕРВНЯ 2026, 10:28

Фото

У сільській школі ремонтують укриття: без бюджетних грошей

21 ЧЕРВНЯ 2026, 09:31

ТОП-переглядів