За 138 км від чернігівського кордону ЗСУ атакували склад з боєприпасами у Брянську

19 ЛИСТОПАДА 2024, 15:50

1529

Ярмоленко Анастасія

За 138 км від чернігівського кордону ЗСУ атакували склад з боєприпасами у Брянську

Фото ілюстративне

Про це відомий журналіст заявив із посиланням на власні джерела Цензор.Нет. Сталося це в ніч на 19 листопада. Вперше в історії Збройні сили України завдали удару по військовому обʼєкту на території рф балістичними ракетами ATACMS виробництва США, написав Юрій Бутусов.

Згідно з повідомленням Генштабу:

«У ніч на 19 листопада 2024 року підрозділи Збройних Сил України, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони, завдали вогневого ураження по арсеналу 1046 центру матеріально-технічного забезпечення у районі міста Карачев Брянської області рф. Станом на 02.30 цієї ночі зафіксовано 12 вторинних вибухів та детонація в районі цілі.

Ураження складів з боєприпасами для армії російських окупантів з метою припинення збройної агресії рф проти України триватиме».

У російських джерелах писали про 6 ракет, випущених на ураження. 

Карачев розташований у 138 км від кордону з Чернігівщиною. У містечку розташований 67-й арсенал головного ракетно-артилерійського управління (ГРАУ) міноборони рф (в/ч 55443).

Цей арсенал атакували 8 жовтня 2024-го, 28 червня 2024-го та у жовтні 2023-го.

За словами Бутусова, початок далекобійних ударів по рф не призведе до швидкого перелому у війні, але завдасть значних втрат тиловим обʼєктам російської армії, ускладнить маневреність та логістику російської армії у прикордонних районах, змусить ще більше розтягнути засоби ППО, ворог буде під прицілом на сотні кілометрів вглиб росії.

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

У громаді планують закрити три школи

10 ЧЕРВНЯ 2025, 17:10

Прокуратура хоче конфіскувати майно родини ексочільниці Чернігівської обласної податкової

10 ЧЕРВНЯ 2025, 16:05

На Чернігівщині браконьєр за вбивство козулі сплатив 32 тисячі гривень

10 ЧЕРВНЯ 2025, 15:29

Під час обмінів українські та російські військовополонені отримують різні пайки

10 ЧЕРВНЯ 2025, 14:47

«Прокинулася від звуку балістичної ракети»: модель-чернігівка з 10-місячною донькою провели ніч в укритті

10 ЧЕРВНЯ 2025, 13:31

На Чернігівщині "чорний археолог" намагався продати стародавній артефакт

10 ЧЕРВНЯ 2025, 12:30

Фото

В історичному соборі в Чернігові зазвучала українська молитва

10 ЧЕРВНЯ 2025, 12:11

ТОП-переглядів