Юний ніжинець передав гроші з аліментів від батька на ЗСУ

06 ВЕРЕСНЯ 2024, 17:17

2684

Ярмоленко Анастасія

Захар Огієвський з Ніжина передав кошти на ЗСУ

Захар Огієвський з Ніжина передав кошти на ЗСУ

Школяр з Ніжина - Захар Огієвський передав кошти, аліменти від батька, на купівлю цінного обладнання для ЗСУ, інформує спільнота Собор Всіх Святих у Ніжині у соцмережах. 

«Війна навчила наших дітей бути дорослими!!! Війна залишила їх без дитинства! Натомість навчила співчувати, бути відповідальними, бути корисними, бути самостійними, бути справжніми! Один з таких хлопців - Захар, отримавши кошти (аліменти) від батька - вирішив їх витратити з користю для військових, придбавши 2 шт Цукорки, хто не знає що це таке - це пристрій радіоелектронної боротьби!

А міг би витратити ці кошти на себе, як і всі діти цивілізованого світу!», - інформує відома ніжинська волонтерка Світлана Насібова на сторінці спільноти.

Також там подякували матері хлопця Олені Іващенко за виховання справжнього чоловіка і патріота своєї країни. 

Олена Іващенко поділилася новиною і у власному профілі. 

«Мій справжній хлопчик, дякую, що ти є!». 

Винахідником «Цукорка» є український програміст Дмитро Селін, який вже давно проживає в Лондоні. Коштує такий детектор від 2,4 тис грн. Однак через популярність - черги на нього шалені. Сайт компанії-виробника попереджає: можна чекати і кілька тижнів. 

«Черга поступово скорочується. Зараз важко сказати наскільки і скільки зараз вона складає, за кілька тижнів сподіваємося буде достатньо інформації, щоб робити попередні прогноз. Але позитивний сигнал в тому, що динаміка обнадійлива і черга почала скорочуватись». 

"Час Чернігівський" писав про таке: 

Схожі новини

Стали відомі імена чернігівських податківців, які організували корупційну схему

30 СІЧНЯ 2026, 17:44

Під обстрілами, але з немовлятами: прикордонна лікарня працює і шукає лікарів

30 СІЧНЯ 2026, 17:15

У Ніжині попрощалися з військовим, який загинув під Карлівкою півтора року тому

30 СІЧНЯ 2026, 16:14

Не стало видатної спортсменки та викладачки Чернігівського колегіуму

30 СІЧНЯ 2026, 14:56

Чернігівські школярі повертаються до навчання: якою буде форма освіти з понеділка

30 СІЧНЯ 2026, 13:31

Десантник із прикордоння Чернігівщини загинув на Донеччині

30 СІЧНЯ 2026, 12:41

У чернігівських волонтерів, які готували їжу для киян, згорів котел: «Люди тримаються, не витримує залізо»

30 СІЧНЯ 2026, 11:20

ТОП-переглядів