Якщо втратили документи під час війни: поради від міграційної служби Чернігівської області

04 КВІТНЯ 2022, 21:07

2017

Якщо втратили документи під час війни: поради від міграційної служби Чернігівської області

Фото з відкритих джерел

До уваги жителів Чернігівщини, які втратили документи, що посвідчують особу!

Міграційна служба Чернігівської області нагадує, що впродовж воєнного стану ви можете скористатися послугою єДокумент у додатку Дія. Він містить всю необхідну інформацію для ідентифікації та може використовуватися для посвідчення особи.

Якщо ви перебуваєте за межами Чернігівщини, звертайтеся для відновлення документів до найближчого підрозділу Державної міграційної служби України.

На території Чернігівської області підрозділи ДМС тимчасово не оформлюють документи. Отже, якщо ви перебуваєте на Чернігівщині, не маєте паспорта чи єДокумента у Дії - протягом найближчих днів документи, що посвідчують особу, будуть для вас недоступні. Очікується, що ситуація зміниться протягом тижня. 

Якщо замовляли ID-картку чи закордонний паспорт раніше і вони вже були виготовлені до 24 лютого, можете забрати їх у відповідному підрозділі на території області. У Чернігові можна зателефонувати на "гарячу лінію" Управління ДМС в області: +380 63 1700 213.

Перевірити стан оформлення документів можна за посиланням.

 

Схожі новини

«Багатьох врятував, а себе не зміг»: Фізрук поліг на Курщині півтора року тому

09 ЧЕРВНЯ 2026, 11:24

Діти з Чернігівщини були в українському Хоґвортсі

09 ЧЕРВНЯ 2026, 10:01

Росіяни атакували хлібовоз: поранено водія

09 ЧЕРВНЯ 2026, 09:27

Віддала козу на благодійний аукціон

08 ЧЕРВНЯ 2026, 21:30

Вiдео

Був би 41 рік: у день народження видатного чемпіона, який загинув на фронті, провели турнір

08 ЧЕРВНЯ 2026, 19:42

Рука врятувала голову: "шахед розірвався на кладовищі"

08 ЧЕРВНЯ 2026, 18:36

«Свій - зеленіший і солодший»: секрет популярності ніжинського огірка

08 ЧЕРВНЯ 2026, 17:31

ТОП-переглядів