Якщо Уряд дасть грошей: мер Чернігова пропонує не нараховувати плату за комунальні послуги

17 КВІТНЯ 2022, 11:17

3981

Владислав Атрошенко

Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко запропонував тимчасово відмінити плату за комунальні послуги у Чернігові. Але просить на це гроші в Уряду. Про це мер розповів в інтерв'ю Суспільному.

"Я ставлю умову перед Кабміном, що це [виставляти людям платіжки - ред.] не правильно, що можна відтермінувати платіжки на квартал, або до кінця року",  - каже Владислав Атрошенко.

Але умовою є підтримка Уряду для фінансування комунальних підприємств Чернігова.

"Але, якщо ми не будемо виставляти ці платіжки, то ми повинні утримувати комунальні підприємства, вони не фінансуються з бюджету. Ми не фінансуємо "Водоканал" з бюджету, ми не фінансуємо КП "АТП-2528". Ми поспілкувалися з урядом і домовилися, що я повинен зробити секвестр бюджету. Тобто скоротити бюджет і написати прогноз дохідної частини. Це була моя пропозиція". 

За словами Атрошенка, зустріч з Урядом з цього приводу запланована на наступному тижні.

Схожі новини

Вбили за трактор «Беларус»: один сидітиме довічно, інший 14 років

24 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Вiдео

Воєнний оглядач розповів, навіщо міста Чернігівщини готують до кругової оборони

24 ЧЕРВНЯ 2026, 19:12

На Чернігівщині знову оголосили обов'язкову евакуацію: з яких населених пунктів?

24 ЧЕРВНЯ 2026, 18:02

Приїхав на Чернігівщину з Івано-Франківська щоб вкрасти 7 млн

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:30

Колишній водій тролейбуса переїхав у село - майструє пристрої для городу

24 ЧЕРВНЯ 2026, 16:27

На щиті на Чернігівщину повертається «Мольфар»

24 ЧЕРВНЯ 2026, 14:57

Вікторія Никитенко, поранена на кладовищі. Читайте у "Віснику"

24 ЧЕРВНЯ 2026, 13:39

ТОП-переглядів