Як пережила війну ферма біля Чернігова: Ми ловили наляканих коней на мотоциклі

09 ТРАВНЯ 2022, 15:10

4097

«BBC News Україна» у своєму відео розповідає історію про те, як родині з села Рябці вдалося захистити своїх тварин від вибухів і обстрілів.

«Коні, злякавшись вибухів, просто виламали загорожу і втекли», - розповідає Марина Грицик, власниця ферми і зоопритулку біля Чернігова.

Як розповіла Марина Грицик, з Чернігова до села їх родина переїхала 5 років тому. Вони ще в місті почали займатися допомогою тваринам. У них було вісім котів і дві собаки у квартирі на п‘ятому поверсі.

На даний час на фермі живуть 16 котів плюс ще котики, які через воєнні дії залишилися без сім‘ї. Одинадцять собак плюс чотири-п‘ять собак, яких підгодовують. Дев‘ятеро коней, три кізочки, дві з яких на початку війни забрали у селі, бо люди виїхали, а тварини залишилися зачиненим у сараї.

Крім цього, є ще дві корівки, декілька свинок та кролики.

Джерело: ВВС Україна

Схожі новини

Експрокурор-хабарник розлучився і влаштувався на нову роботу

16 ЛИПНЯ 2026, 11:08

Небезпечна рослина окупувала околиці села на Чернігівщині: в чому загроза

16 ЛИПНЯ 2026, 09:21

На Чернігівщині збирають гриби веселка: «фалосник» викидаю, «яйця» забираю

15 ЛИПНЯ 2026, 19:59

Із полону повернувся на службу: на Сумщині поліг 26-річний чернігівець

15 ЛИПНЯ 2026, 17:17

Ретранслятори у Лукашенка знову працюють?

15 ЛИПНЯ 2026, 16:48

«Його там закатували»: боєць 3-ї штурмової бригади з Чернігівщини загинув у російському полоні

15 ЛИПНЯ 2026, 15:35

Скільки коштує зняти однокімнатну квартиру в Чернігові?

15 ЛИПНЯ 2026, 13:08

ТОП-переглядів