Вже друге місто на Чернігівщині почало ремонт сховищ та укриттів

23 ТРАВНЯ 2022, 23:21

10922

У Прилуках міська влада провела інвенатризацію захисних споруд і почала їх ремонт.

Ще донедавна працівники комунального підприємства «Прилукижитлобуд» наводили лад у багатоповерхівках, в тім війна внесла свої корективи і сьогодні вони ремонтують захисні споруди.

Прилуцькою міською радою виділені кошти по облаштуванню протирадіаційного укриття, але проведення робіт ускладнюється через обмежений доступ до приміщень — коментує ситуацію Людмила Голік, начальник КП «Прилукижитлобуд».

Працівниками підприємства здійснено прибирання укриття, яке знаходиться у підвальному приміщенні будівлі колишнього готелю «Нафтовик».

Також будуть проведені штукатурні роботи, побілка стін, крім того заплановано обладнання туалетної кімнати з рукомийником та водовідведення у даному приміщенні є, до війни повністю замінені каналізаційні комунікації, тому роботи вже ведуться, — повідомив Ростислав Татусь, головний інженер підприємства.

Читати також: У Ніжині приводять до ладу укриття та бомбосховища

Джерело: ТБ Прилуки

Схожі новини

Пряма мова

Не гірші, а інші: педагоги про нове покоління школярів

21 ЧЕРВНЯ 2026, 21:19

Юлія Ткач проводить у громаді марафони зі схуднення

21 ЧЕРВНЯ 2026, 18:08

Загинув 23-річним, а його батько зник безвісти. У громадах втрати

21 ЧЕРВНЯ 2026, 14:58

Шість питань про тиск до кардіолога

21 ЧЕРВНЯ 2026, 13:40

Два удари за три хвилини: росіяни знову били по місту на Чернігівщині

21 ЧЕРВНЯ 2026, 11:36

Усім кутком збігались сусіди, щоб допомогти завести мотокосу Світлані Василенко

21 ЧЕРВНЯ 2026, 10:28

Фото

У сільській школі ремонтують укриття: без бюджетних грошей

21 ЧЕРВНЯ 2026, 09:31

ТОП-переглядів