Вже друге місто на Чернігівщині почало ремонт сховищ та укриттів

23 ТРАВНЯ 2022, 23:21

10929

У Прилуках міська влада провела інвенатризацію захисних споруд і почала їх ремонт.

Ще донедавна працівники комунального підприємства «Прилукижитлобуд» наводили лад у багатоповерхівках, в тім війна внесла свої корективи і сьогодні вони ремонтують захисні споруди.

Прилуцькою міською радою виділені кошти по облаштуванню протирадіаційного укриття, але проведення робіт ускладнюється через обмежений доступ до приміщень — коментує ситуацію Людмила Голік, начальник КП «Прилукижитлобуд».

Працівниками підприємства здійснено прибирання укриття, яке знаходиться у підвальному приміщенні будівлі колишнього готелю «Нафтовик».

Також будуть проведені штукатурні роботи, побілка стін, крім того заплановано обладнання туалетної кімнати з рукомийником та водовідведення у даному приміщенні є, до війни повністю замінені каналізаційні комунікації, тому роботи вже ведуться, — повідомив Ростислав Татусь, головний інженер підприємства.

Читати також: У Ніжині приводять до ладу укриття та бомбосховища

Джерело: ТБ Прилуки

Схожі новини

Вiдео

Нагороди родинам Героїв, масштабне укриття, підготовка до жнив: чим нині живе Сосницька громада

28 ЧЕРВНЯ 2026, 11:07

Троє поранених і удари по енергетиці: наслідки атак росіян по Чернігівщині за добу

28 ЧЕРВНЯ 2026, 09:36

Вiдео

Назвали Мирославом, щоб настав мир: як в обласній дитячій лікарні виходжують дітей-«поспішайок»

28 ЧЕРВНЯ 2026, 08:54

Поранені люди, пошкоджено школу та будинки: наслідки атаки "гераней" на Чернігів

27 ЧЕРВНЯ 2026, 22:08

Оновлено

На Чернігів летять десятки безпілотників: у місті чути вибухи

27 ЧЕРВНЯ 2026, 20:31

Понад рік мама і четверо братів чекали дива: стало відомо про загибель захисника

27 ЧЕРВНЯ 2026, 19:09

Пряма мова

Як фінансується районна газета під час війни: досвід Городні

27 ЧЕРВНЯ 2026, 16:48

ТОП-переглядів