Вже друге місто на Чернігівщині почало ремонт сховищ та укриттів

23 ТРАВНЯ 2022, 23:21

10927

У Прилуках міська влада провела інвенатризацію захисних споруд і почала їх ремонт.

Ще донедавна працівники комунального підприємства «Прилукижитлобуд» наводили лад у багатоповерхівках, в тім війна внесла свої корективи і сьогодні вони ремонтують захисні споруди.

Прилуцькою міською радою виділені кошти по облаштуванню протирадіаційного укриття, але проведення робіт ускладнюється через обмежений доступ до приміщень — коментує ситуацію Людмила Голік, начальник КП «Прилукижитлобуд».

Працівниками підприємства здійснено прибирання укриття, яке знаходиться у підвальному приміщенні будівлі колишнього готелю «Нафтовик».

Також будуть проведені штукатурні роботи, побілка стін, крім того заплановано обладнання туалетної кімнати з рукомийником та водовідведення у даному приміщенні є, до війни повністю замінені каналізаційні комунікації, тому роботи вже ведуться, — повідомив Ростислав Татусь, головний інженер підприємства.

Читати також: У Ніжині приводять до ладу укриття та бомбосховища

Джерело: ТБ Прилуки

Схожі новини

Велика мережа передумала закриватися? У компанії пояснили ситуацію

26 ЧЕРВНЯ 2026, 09:41

Атака на Новгород-Сіверський район: житло та енергетика

26 ЧЕРВНЯ 2026, 08:37

Росіяни ударили по двом АЗС: поблизу Чернігова та в Корюківці

25 ЧЕРВНЯ 2026, 20:07

Пряма мова

Удари по Москві і блокада Криму: воєнний оглядач про успіхи ЗСУ

25 ЧЕРВНЯ 2026, 19:51

У Гданську підписали важливу угоду для Чернігівщини: про що йдеться

25 ЧЕРВНЯ 2026, 17:50

Справляється там, де сапка не проходить: чоловік змайстрував приспособи для городу

25 ЧЕРВНЯ 2026, 16:42

Лабораторні блоки живлення та обладнання для ремонту в роботі сервісного центру

25 ЧЕРВНЯ 2026, 16:32

ТОП-переглядів