Вже друге місто на Чернігівщині почало ремонт сховищ та укриттів

23 ТРАВНЯ 2022, 23:21

10923

У Прилуках міська влада провела інвенатризацію захисних споруд і почала їх ремонт.

Ще донедавна працівники комунального підприємства «Прилукижитлобуд» наводили лад у багатоповерхівках, в тім війна внесла свої корективи і сьогодні вони ремонтують захисні споруди.

Прилуцькою міською радою виділені кошти по облаштуванню протирадіаційного укриття, але проведення робіт ускладнюється через обмежений доступ до приміщень — коментує ситуацію Людмила Голік, начальник КП «Прилукижитлобуд».

Працівниками підприємства здійснено прибирання укриття, яке знаходиться у підвальному приміщенні будівлі колишнього готелю «Нафтовик».

Також будуть проведені штукатурні роботи, побілка стін, крім того заплановано обладнання туалетної кімнати з рукомийником та водовідведення у даному приміщенні є, до війни повністю замінені каналізаційні комунікації, тому роботи вже ведуться, — повідомив Ростислав Татусь, головний інженер підприємства.

Читати також: У Ніжині приводять до ладу укриття та бомбосховища

Джерело: ТБ Прилуки

Схожі новини

Росіяни двічі поцілили в енергообʼєкт: дві громади на Чернігівщині без електрики

22 ЧЕРВНЯ 2026, 21:37

Вiдео

В Канаді повірили і оцінили: на Чернігівщині завершують ремонт особливих укриттів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 18:58

Чернігівщина у групі ризику: Зеленський поставив Лукашенку ультиматум через ретранслятори

22 ЧЕРВНЯ 2026, 17:28

У селі ремонтують дорогу за кошти аграріїв

22 ЧЕРВНЯ 2026, 16:46

Велика мережа може піти з ринку: на Чернігівщині працює 8 магазинів

22 ЧЕРВНЯ 2026, 13:11

Фото

Училися керувати дронами й грали у футбол: як діти з Чернігівщини проводять літо на Буковині

22 ЧЕРВНЯ 2026, 11:44

Підземна операційна та своя свердловина: лікарням Чернігівщини допомогли французи

22 ЧЕРВНЯ 2026, 10:41

ТОП-переглядів