Вже друге місто на Чернігівщині почало ремонт сховищ та укриттів

23 ТРАВНЯ 2022, 23:21

10924

У Прилуках міська влада провела інвенатризацію захисних споруд і почала їх ремонт.

Ще донедавна працівники комунального підприємства «Прилукижитлобуд» наводили лад у багатоповерхівках, в тім війна внесла свої корективи і сьогодні вони ремонтують захисні споруди.

Прилуцькою міською радою виділені кошти по облаштуванню протирадіаційного укриття, але проведення робіт ускладнюється через обмежений доступ до приміщень — коментує ситуацію Людмила Голік, начальник КП «Прилукижитлобуд».

Працівниками підприємства здійснено прибирання укриття, яке знаходиться у підвальному приміщенні будівлі колишнього готелю «Нафтовик».

Також будуть проведені штукатурні роботи, побілка стін, крім того заплановано обладнання туалетної кімнати з рукомийником та водовідведення у даному приміщенні є, до війни повністю замінені каналізаційні комунікації, тому роботи вже ведуться, — повідомив Ростислав Татусь, головний інженер підприємства.

Читати також: У Ніжині приводять до ладу укриття та бомбосховища

Джерело: ТБ Прилуки

Схожі новини

Доньки-двійнята відомого чернігівського політика отримали вищі бали на НМТ

24 ЧЕРВНЯ 2026, 10:02

Премʼєрка не має польських орденів: чернігівка поїде до Гданська налагоджувати відносини між державами

24 ЧЕРВНЯ 2026, 09:19

Вдруге зруйнували АЗС: російський дрон атакував районний центр на Чернігівщині

24 ЧЕРВНЯ 2026, 08:09

У чернігівських лісах висадили кедри

23 ЧЕРВНЯ 2026, 21:28

Стріляв у полісменів: на Чернігівщині у чоловіка вилучили зброю та арбалет

23 ЧЕРВНЯ 2026, 18:35

Фото

У громаді шістьом родинам загиблих захисників передали державні нагороди

23 ЧЕРВНЯ 2026, 17:16

Сниться і просить, щоб знайшли: на Чернігівщині два місяці шукають Володимира Кедю

23 ЧЕРВНЯ 2026, 16:04

ТОП-переглядів