Втратив 116 тисяч гривень: ще один мешканець Чернігівщини став жертвою шахраїв

12 ГРУДНЯ 2024, 11:21

1226

Чепурний Арсен

Втратив 116 тисяч гривень: ще один мешканець Чернігівщини став жертвою шахраїв

Втратив 116 тисяч гривень: ще один мешканець Чернігівщини став жертвою шахраїв

До поліції звернувся 52-річний мешканець Новгорода-Сіверського, який повідомив, що невідомі особи шляхом обману заволоділи його грошовими коштами.

Чоловік розповів, що в соцмережі «Фейсбук» він натрапив на оголошення про оформлення грошової допомоги в розмірі 1000 гривень та зацікавився ним. Перейшовши за посиланням, вказаним в оголошенні, чоловік ввів секретні дані своєї банківської картки та код, який надійшов йому в СМС-повідомленні. Після цього заявник виявив, що з його банківського рахунку зникли всі гроші – загалом майже 116 тисяч гривень. Зрозумівши, що його ошукали, потерпілий звернувся по допомогу до поліції.

Нині поліцейські розшукують причетних до шахрайських дій в рамках відкритого провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України( шахрайство).

Джерело: Поліція Чернігівської області

"Час Чернігівський" писав про таке: Шахраї не пощадили пенсіонера: мешканець Чернігівщини втратив 35 тисяч гривень

Схожі новини

Інтерв’ю

Жирохов: війська росіян на кордоні Чернігівщини; ракетна загроза: всі під прицілом

29 ТРАВНЯ 2025, 19:30

Вiдео

У Чернігові воїнам передали необхідне обладнання

29 ТРАВНЯ 2025, 18:24

У прикордонній громаді волонтерка розвиває проєкт соціальної пральні та ветеранського простору

29 ТРАВНЯ 2025, 17:13

"Баба Яга" несе на собі два снаряди: дві ночі летіло на прикордоння

29 ТРАВНЯ 2025, 16:12

Фото

Повені на Чернігівщині за останні 5 років: чи меншає води?

29 ТРАВНЯ 2025, 15:31

Сварка закінчилася ударом сокири: поліція Чернігівщини затримала нападника

29 ТРАВНЯ 2025, 14:57

Ціна косовиці стане відомою, коли почнуть косити люцерну

29 ТРАВНЯ 2025, 14:51

ТОП-переглядів