Вперше з початку війни до Чернігова прибули потяги - пасажирський та вантажний

16 КВІТНЯ 2022, 11:53

3059

Учора, 15 квітня, до Чернігова Укрзалізниця доставила гуманітарний вантаж – 10 вагонів. Вперше з початку війни це вдалося зробити саме залізницею.

«10 вагонів з гуманітарною допомогою з Києва до Чернігова за кілька годин. Дякую за це колективу Укрзалізниці. Ремонтникам, які в дуже стислі терміни зуміли відновити те, що зруйнували вороги. Фахівцям ДСНС, які провели розмінування. Дякую!» - написав у Фейсбуці начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

Укрзалізниця повідомила, що для відновлення руху до Чернігова залізничникам у стислі терміни довелося відремонтувати низку інфраструктурних об’єктів, що пошкодив ворог. Це, зокрема, майже 300 кілометрів колій, міст на станції Заворичі та на перегоні Липів Ріг – Вертіївка, шляхопровід у Ніжині. На дільниці Бровари – Ніжин – Чернігів відновлено контактну мережу, на інших ділянках роботи ще продовжуються. А з 16 квітня відновлюється пасажирське сполучення.

Читати також: З 16 квітня на Чернігівщині частково відновлюється залізничне сполучення

 

Схожі новини

Пряма мова

Що можна змінити в системі освіти? Розповідають педагоги

19 ЧЕРВНЯ 2026, 18:48

З Чернігівського окружного адмінсуду звільнилася суддя

19 ЧЕРВНЯ 2026, 17:13

Експрокурор з Чернігівщини виклав за угоду зі слідством 2,5 млн грн: у декларації таких грошей немає

19 ЧЕРВНЯ 2026, 15:40

У заповіднику помітили шакала: що відомо про хижака і чи загрожує людям

19 ЧЕРВНЯ 2026, 14:21

Очільнику управління освіти Чернігівської міської ради вручили підозру: що відомо

19 ЧЕРВНЯ 2026, 12:54

Дев’ятеро учнів із селища їздять вчитися в село на Чернігівщині

19 ЧЕРВНЯ 2026, 12:37

Психотропи ховали в лампочках: в’язні торгували «солями» в колонії

19 ЧЕРВНЯ 2026, 10:47

ТОП-переглядів